2733
2734
اخی عزیزم جریان چیه

شوهرم دست بزن داره.ماری جو ا نا میکشه.شکاک و بد دله به داداش خودشم شک داره 

اینا همه رو تحمل کردم چند ساله.

کارای مادرشو دیگه نمیتونم تحمل کنم امروز بهش گفتم برو ماشینتم شده بفروش یه زمین بخر ۵۰ متری بساز بریم توش لالقل انقد تو فشار نباشم.واقعا دلم طلاق میخاد

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
شوهرم دست بزن داره.ماری جو ا نا میکشه.شکاک و بد دله به داداش خودشم شک داره  اینا همه رو تحمل ک ...

چی‌بگم خودت باید تصمیم بگیری والا من ۹ سال تموم از دستش کشیدم اخرش هم ادم نشد که نشد دیگه خسته شدم مگه چقدر دیگه زندم چرا نباید یه روز خوش داشته باشم در دهن مردمم هیچوقت نمیشه بست هر چی میخوان بگن مگه دردای منو دارن تحمل میکنن بگه طلاقی چی بکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بگم چیکار کنه این مردای نامردو اخه این بچه ها چه گناهی کردن دارم میسوزن پامون ولی من دیگه خسته ش ...

واقعا منم .اینقدر زحمتشو کشیدم که نگو باغ خریده بود سه سال از همه خواسته هام گذشتم که قسطاشو بده همین که قسطاش تموم شد گفت دیگه بهت نیازی ندارم خدایا کجایی پس دارم آتیش میگیرم😭😭😭

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
واقعا منم .اینقدر زحمتشو کشیدم که نگو باغ خریده بود سه سال از همه خواسته هام گذشتم که قسطاشو بده همی ...

شجاعت داشته باشه واسه یکبارم شده زیر بار ستم نرو من ۹ سال سکوت کردم جونیمو حروم کردم اخرش چی شد با تموم بی رحمی تنهام گذاشت

2728
شجاعت داشته باشه واسه یکبارم شده زیر بار ستم نرو من ۹ سال سکوت کردم جونیمو حروم کردم اخرش چی شد با ت ...

آره واقعا فقط ماها در مقابلشون سکوت میکنیم الان پنج ماهه نشستم چی شد حتی به عینشم نیست که زن داره 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
آره واقعا فقط ماها در مقابلشون سکوت میکنیم الان پنج ماهه نشستم چی شد حتی به عینشم نیست که زن داره&nb ...

من پشیمونم چرا اون اولش که شنا ختمش رهاش نکردم با وجود اینکه خیلی هم دوسش دارم ولی بعضی دوست داشتنا چیزی جز عذاب واست نداره تمومت میکنه نابودت میکنه نمیزاره حالت حتی یه روزم خوش باشه دیگه تصمیم گرفتم رهاش کنم دقش بدم همون کارایی که باهم کرد باهاش کنم

من پشیمونم چرا اون اولش که شنا ختمش رهاش نکردم با وجود اینکه خیلی هم دوسش دارم ولی بعضی دوست داشتنا ...

چقدر عجیب درس مثل من فکر میکنی انگار دارم با خودم حرف میزنم منم پشیمونم که چرا تو دوران نامزدی ولش نکردم حالا با یه بچه .باعث تغییر سرنوشت یه انسان میشم اما دیگه نمی کشم لیاقت منو نداشت۱۲سال دارم تحمل میکنم تو جونی پیرم کرد من۲۹سالم وشوهرم۴۵ اون جون مونده حتی یه تار موی سفید نداره اما موهای من تو این پنج ماهه نصفش سفید شده

چقدر عجیب درس مثل من فکر میکنی انگار دارم با خودم حرف میزنم منم پشیمونم که چرا تو دوران نامزدی ولش ن ...

منم ۲۷ سالمه اما خیلی پیر شدم موهام همه سفید شده ناراحتی اعصاب پیدا کردم اعصاب زده به دندونم زده به موهام زده به معدم هم از لحاظ روحی داغونم هم از لحاظ جسمی ولی این اقا اصلا به هیچ جاش نبود که دارم جلو چشماش نابود میشم بی تفاوته بی تفاوت

2738
منم ۲۷ سالمه اما خیلی پیر شدم موهام همه سفید شده ناراحتی اعصاب پیدا کردم اعصاب زده به دندونم زده به ...

همشون همین جوری شوهرم داره پیر میشه زندگیش هواست اما آنقدر روحیش بالست که نگو

همشون همین جوری شوهرم داره پیر میشه زندگیش هواست اما آنقدر روحیش بالست که نگو

همیشه من به فکر جمع جور کردن زندگی بودم همیشه غصه همه چیزو من میخوردم همیشه از خودم میزدم واسه زندگیمون ولی اصلا قدر ندونست اصلا اصلا اصلا ادم اینقدر بی رحم

واسه نفقه نه واسه مهریه میخوام بندازمش زندان چرا نمیشه که

خوب قانونشو برداشتن سکه دونه ۱۵تومن کی داره بده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
همیشه من به فکر جمع جور کردن زندگی بودم همیشه غصه همه چیزو من میخوردم همیشه از خودم میزدم واسه زندگی ...

اصلا خود منی تو مادر و پدرم الان منو مقصر میدونن میگن فقط تو به فکر زندگیت وبچت بودی نه اون

مهریه الان زندان نداره اگه نداشتم بده زندان نمیبرن تویه مقاله نوشته بود خاک بر سر اینهایی که قانون مینویسن