2733
2734
اره اونجا باید بری میری میگی برگه درخواست طلاق نفقه کیفری توقیف اموال میخوام ، ثنا ثبت نام کن ک ازت ...

ثنا دارم درخواست طلاق نمیخوام بدم فقط میخوام درخواست مهریه نفقه بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه خونه رومصادره کنی قاضی باتوجه به استطاعه شوهرت مهریه روحکم میکنه واینکه باتوجه به حقوق همسرت

ولی حنماًقیدکن خونه نمیادوتنهاتون گذاشته (عسروحرج)وبدون مردصبح تا شب میگذرونید چون تاثیرداره تورای دادگاه

نفقه واجرت المثل هم طلب کن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
بابا اینایی که گرفتم مثلا کله گنده ان حرفه این به هر کی می گی می گن وکیلا همینن  تازه ...

واییی میترسم اینو میگی .همه یعنی پولی شدن

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2728
واییی میترسم اینو میگی .همه یعنی پولی شدن

متاسفانه 90 درصد همینطورن 

همه هم می دونن

قاضی روز تعطیل رسمی زیر لحاف حکمو امضا کرده لغو کرده فرستاده . همه هم می گن تخلف کرده . ولی شکایت کنی همش نزن قاضی لج می کنه بدترررر می کنه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
متاسفانه 90 درصد همینطورن  همه هم می دونن قاضی روز تعطیل رسمی زیر لحاف حکمو امضا کرده لغو کرد ...

یعنی امکان داره حضانت بچه ۹ ساله رو با پول بدن به باباش؟البته الان که سر زندگیمم منتظرم نه ساله شه دخترم بعدش جدا شم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
یعنی امکان داره حضانت بچه ۹ ساله رو با پول بدن به باباش؟البته الان که سر زندگیمم منتظرم نه ساله شه د ...

ن عزیزم 

نگران نباش

این طرف ما س پ ا ه یه

همه جا خرش میره حقو نا حق می کنه

اگه طرفت سیستمیه 

بدون صد در صد حقتو می خورن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
ببخشید دادخواست برای هر دو نفر ارسال میشه 

برای شما که خواهان هستید بله برای زوج که خوانده محسوب میشه ابلاغ انجام خواهد شد یا بصورت فیزیکی و مراجعه به اقامتگاه یا به سامانه ثنا بصورت پیامک. ( البته به شرطی که ثبت نام ثنا انجام داده باشند)

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
برای شما که خواهان هستید بله برای زوج که خوانده محسوب میشه ابلاغ انجام خواهد شد یا بصورت فیزیکی و مر ...

ثنا داره پس دادخواست براش ارسال نمیشه ابلاغیه براش میره