2733
2734
اصلا خود منی تو مادر و پدرم الان منو مقصر میدونن میگن فقط تو به فکر زندگیت وبچت بودی نه اون

منم همیشه هر کاری میکرد هر بلایی سرمون میاورد میگفتم اشکال نداره همیشه کوتاه میومدم که زندگیم بهم نخوره تو دهن مردم نیوفتم اسم طلاقی نیاد روم سکوت سکوت صبر تحمل بدبختی کشیدن عذاب کشیدن همیشه در نداری به سر بردن ولی لیاقت منو نداشت گفتم منم باید مثل زنای دیگه روز شب به فکر عمل کردن قر فرم  ارایشگاه ولخرجی میبودم تا عزیز باشم 

وقتی تو رو میزنه وقتی بیرونت کرده خرجی هم بهت نمیده توام اذیتش کن چرا فقط ما زنا باید اذیت بشیم  ...

اول برو برای توقیف اموالش بعد اقدام کن برای اجراگذاشتن نفقه ومهریه 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهریه الان زندان نداره اگه نداشتم بده زندان نمیبرن تویه مقاله نوشته بود خاک بر سر اینهایی که قانون م ...

یعنی حتی دیگه پرداخت نکنه نمیبرن زندان وا همین کارارو کردن مردا هاررر شدن دیگه

ولم‌کرده رفته منم میخوام اقدام کنم که راست راست واسه خودش نچرخه حداقل بندازمش زندان

برا چی ولت کرده این مردها چه مرگشونه

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2728
منم همیشه هر کاری میکرد هر بلایی سرمون میاورد میگفتم اشکال نداره همیشه کوتاه میومدم که زندگیم بهم نخ ...

چقدر شبیه همیم😕😕🤒🤧

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 

شمادرحین اینکه میری واسه مهریه قرارتامین خواسته رودرخواست کن راهنماییت میکنن که چه جوری انجام میشه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
برا چی ولت کرده این مردها چه مرگشونه

میگفت دیگه خسته شدم کم اوردم بریدم سرم کلاه گذاشتن گفتم خب مگه من مقصرشم که منو میخوای ول کنی با یه بچه خدا ازت نگذره منو تنها نزار چقدر منتشو کشیدم ولی با بی رحمی تمام رفت

2740
اول برو برای توقیف اموالش بعد اقدام کن برای اجراگذاشتن نفقه ومهریه 

من وکیل میگرم خودم نمی تونم

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 

، در صورتی که زوج استطاعت مالی برای پرداخت مهریه داشته باشد و وی از این کار امتناع نماید. زوجه می تواند برای توقیف اموال برای مهریه اموال زوج اقدام نماید به شرط آنکه این اموال جزء مستثنیات دین نباشد. زوجه حتی می تواند حقوق زوج را نیز توقیف نماید و دیگر اینکه اگر زوج بعدها اموالی را به دست بیاورد، زوجه می تواند نسبت به وصول مهریه خود از آن اموال اقدام نماید.

شمادرحین اینکه میری واسه مهریه قرارتامین خواسته رودرخواست کن راهنماییت میکنن که چه جوری انجام میشه

تامین خواسته چی هست میشه توضیح بدید فردا میخوام برم دادگاه

تامین خواسته چی هست میشه توضیح بدید فردا میخوام برم دادگاه

بگیدخودشون راهنمایی میکنن

یه درصدی ازشمادریافت میکنن بعداززنده شدن مهریه ت مثلاًده تومن وشمابااینکاراموالی که داره روتا یه مدت توقیف میکنی نه اجازا ی جابه جایی داره نه اجازه ی فروش و...

حالاهمه ی اینابسته به قاضی شماداره

شمامیتوونی ازطریق دادگاه حقوقی این ده درصدوبدی وتامین خواسته روهمراه مهریه ارائه بدی

میتوونی مهریه روبخوای

روز دادگاه به قاضی بگی برات تامیک خواسته بزنه ولی تاروزدادگاه مجبوری صبرکنی وممکنه قاضی تامین خواسته روبرات نزنه!

دادگاه حقوقی حسنش اینه بلافاصله  قرارتامین خواسته رومیزنن ولی یه مبلغی میگیرن حالابپرس بعدش میگیرن یاقبلش