2737
2734
عنوان

مادرشوهر دارم دیوونه میشم

306 بازدید | 22 پست

شوهرم با بچم رفته خونشون به اصرارهای مادر شوهرم من نمیرم چون خودشون میگن سرما خوردیم معلوم نیست کرونا دارند یا نه شوهرم بی عقلم داعم به زور بچه رو بر میداره میره خونشون الان اومده میگه عصر که با بچه رفتیم خونشون مامان به زور ماسکم کشید پایین گفت بدم میاد اینو میزاری جلو دهنت وقتی گفتم مریض میشیم ها کار تو صورت منو بچه و گفت میخوام مریض بشید نمی‌میرد که من دارم از عصبانیت میمیرم نمیدونم چیزی از مادر بودن متوجه هست یا نه به نظر شما من با این زن چیکار کنم الان بچم گلاب به روتون هر چی خورد بالا آورد آبریزش بینی پیدا کرده شوهرمم سردرد و تب گرفته آیا مال عصر من باید چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خاک عالم تو سرش زنیکه نکبت

من بودم زنگ میزدم هرچی از دهنم درمیومد بهش میگفتم

والا مادرشوهرت ذره ای مقصر نیست.تقصیر شوهر خودشیرین و کم عقلته که بچه رو میبره خونه مریض مشکوک کرونا ...

آره واقعا کم عقله و گوشی دلم میخواد جرش بدم ولی الان که مریض شدن دیگه چه فایده 

2740

عزیزم ببخشید که اینو میگم ولی مادر شوهرت اگه واقعا این حرکتو کرده ماسک اونا رو ورداشته و... خیلی آدم بی سواد و بی منطقی هستش.

اگه اونا مریض بودن شوهرتون نباید میرفت اونجا خب.

اما بچه تون که حالت تهوع گرفته اصلا نشونه ی خوبی نیست.

ببرش مطب دکتر حتما.

عزیزم ببخشید که اینو میگم ولی مادر شوهرت اگه واقعا این حرکتو کرده ماسک اونا رو ورداشته و... خیلی آدم ...

عزیزم من نمیدونم منطقش چیه ولی همیشه میگه اگه من مریض بشم بقیه هم بشن نمیدونم از حسادت از کم عقلی از چیشه ولی مریضم که میشه آخ نمیگه لا مصب واقعا حرصی م ام