2737
2734
عنوان

من ۱۸ سالمه شوهرم۲۱ کسی هس از ما کوچیک تر باشه؟🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 202 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم میرزا خانی نوبل ریاضی گرفت اینجوری تاپیک نزد😁

عزیزم چقدر توهین میکنی..

زشته بخدا

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2731
2740
مریم میرزا خانی نوبل ریاضی گرفت اینجوری تاپیک نزد😁

نمیدونی شوهر کردن یک نوع هنره!؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
نه_به_ازدواج_در_سن_کم# 😂😂😂😂😂 خوشبخت باشی جانم 😍

مرسی عزیزم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
چقدر دیر؟ولی به نظرم هرچی دیرتر ازدواج کنی بهتره

وا کی گفته هرچی دیرتر ازدواج کنی بهتره ؟نه زود نه دیر یه حد تعادلی باید این وسط باشه دیگه

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......