2737
2734
عنوان

من ۱۸ سالمه شوهرم۲۱ کسی هس از ما کوچیک تر باشه؟🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 202 پست
انشالله خوشبخت و عاقب بخیر بشید❤

مرسی عزیزمم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ممنون گلم توام همینطور 😍❤

مرسی عزیزم😘😘

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۷ ساله عقد کردی یا ۱۷ سالگی عقد کردی ؟! چرا انقدر نگارش و املاهاتون ضعیفه

عزیزم اگه خوب دقت کنی به ترتیب سنم نوشتم 

اول ۱۵ ساله 

بعد ۱۶ ساله 

بعد ۱۷ ساله 

بعد اخرش گفتم الان ۱۸ سالمه

اگه بتونی زمان رو به عقب برگردونی ولی دلت نخواد چیزی رو عوض کنی میتونی بگی که خوشبختی!!
2731

من موافق ازدواج تو سن کم نیستم بنظرم حداقلش باید بالا ۲۵ سال بود ولی خب این دلیل نمیشه که من اجازه توهین به کسایی که سن پایین ازدواج کردن داشته باشم ایشاالله که همیشه موفق و خوشبخت باشی❤

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...

واقعا خوبه ادم کوچولو باشه ولی شعور و تربیت داشته باشه متاسفم برا کسایی ک دعوا کردن دیگه قفل میکنم تایپکو ولی متاسفم واقعا برا این افکار 

2740