2737
2739
عنوان

من ۱۸ سالمه شوهرم۲۱ کسی هس از ما کوچیک تر باشه؟🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 202 پست

بله بچه ها دیشب معرفی کردن داماد ۱۳ ساله عروس ۱۶ ساله😂

تازاه داماد شب حنابندون تو کوچه دوچرخه سواری میکرد

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۶اون۲۸

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731
شوهرت شاغله?

بعله

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

من ۴سال پیش۱۶سالم بود شوهرم ۲۰نامزد کردیم ۱۷و۲۱بودیم عروسی کردیم من بالغ شدم ولی شوهرم رفتاراش خیلی بچگونس 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2740

نميخوام دلتو خالي كنم ولي خدايي چطوري بهش تكيه ميكني !؟ ياد همكلاسي دانشگاه افتادم كه ميگفت خوشبختم ميكنه همشم ٢٢ سالش بود 😶

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
مریم میرزا خانی نوبل ریاضی گرفت اینجوری تاپیک نزد😁

😂😂😂 تن بیچاره تو گور لرزید با این تاپیک

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
واقعا سنت خیلی کمه،درص؟یادرست؟😒😒😒

درسته عزیزم اشتباه نوشتم متوجه نشدم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2706