2733
2739
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3380 بازدید | 138 پست
تجربه فوت عزیز رو ندارم اما فک میکنم لذت میبرم اینکه چیزی رو که اون میپوشید بپوشم ،احساس میکنم نزدیک ...

دقیقا منم همین طور فکر میکنم هربار هم که میپوشم به خودم وظیفه میدونم براش فاتحه بخونم 

نیازمندایی که اطراف میشناسم هم سایز نیستن 

نگاه کنید من این کار رو از مادرشوهرم یاد گرفتم البته اگه اهل نمازید چادر و یه لباسش رو خودتون بردارید و باهاش نماز بخونید .اینجوری ثوابش به مرحوم هم میرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لباسای پدرم با کفشش که نو بود و چندتا کت که فقط یکی دوبار پوشیده بود رو دادیم نیازمند😔 یه کت نگهداشتیم فقط که ازش یادگاری بمونه...‌ لباسای زن عموم که اونم جوون غرق شد رو دخترش که ۱۲ سالشه اجازه ندادکسی کاریشون بکنه من فقط مرتب کردم گفتم بزرگ شدی هرکاری دوس داری بکن اونم گفت من میخوام بزرگ شم بپوشم نمیدم به کسی😔

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

روحش شاد.خواهرزاده منم چندماه پیش فوت کرد کلکسیون ساعت و عطر و ادوکلن و کراوتات و خلاصه از هرچی فکر کنی کلکسیونی داشت .خواهرم نمیتونست اونا رو جلو چشماش ببینه همه رو رد کرد رفت یادگاریا پدر دربیارن از صاحب عزا

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍
خدا رحمت کنه. از طریق لباس که کرونا انتقال پیدا نمیکنه. انقدر فقیر و بیچاره هست. بعضی مساجد برای فقر ...

واقعا نمی دونم ادم چطور میتونه من لباس نو حاضرم برم بدم و میدم ولی همه وسایل پدر بزرگم به جونم بسته ان ( با اینکه اکثر لباسا نو هستن و فقط یک بار پوشیده شدن ) 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
نگاه کنید من این کار رو از مادرشوهرم یاد گرفتم البته اگه اهل نمازید چادر و یه لباسش رو خودتون برداری ...

منم چادر نماز مادرم رو برای خودم نگه داشتم  الهی بمیرم براش دلتنگم پارسال این موقع اینقدر حالش بد بود تمام لحظه ها جلو چشممه. لعنت به سرطان که مادر جوونم رو برد

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
ارہ گلم امیدوارم ھرگزتجربہ نکنی مطمعن باش ھرگزنمیتونی

راست میگی اصلا ادم تا وقتی خدانکرده عزیز نزدیکشو از دست نداده اصلا نمیتونه واقعا بفهمه  چی تو دل داغ دیده میگذره ...من تو فوت پدرم وقتی دفنش میکردن با تمام وجودم درک کردم سوختن جگر که میگن یعنی چی😭😭

اما شوهرم  با اینکه خیلی رسیدگیمون میکرد ولی قشنگ میفهمیدم که یجور سرسری با احساسم برخورد میکنه چون درکم نمیکرد 

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬