2733
2739
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3314 بازدید | 138 پست
😔ناراحت شدم خودمون مقصریم واقعا متاسفم من امروز رفتم بازار ۵۰۰تومن بردم دیدم برنج شده ۳۰۰تومن روغن ...

ماهم همینیم برجی ۲۵۰۰حقوقمونه حالام شوهرم کروناش مثبته نگرانم بعد ده روز که میره کسیو نیارن جاش برجی ۱۵۰۰ قسط وامه این برجم الان نمیره کار براکرونا اضافه کاری نداره حقوقش نصف میشه ۵ساله کاپشن نمیخره هی درزاشو میدوزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه پیراهن نامزدم واسم مونده، هرشب باهاش میخوابم😔

امضات خیلی قشنگ بود

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2728

انقدر نیازمند هست که عزیزم بده به نیازمندا به عزیزتم ثواب میرسه.دعا میکنن.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ماهم همینیم برجی ۲۵۰۰حقوقمونه حالام شوهرم کروناش مثبته نگرانم بعد ده روز که میره کسیو نیارن جاش برجی ...

ای کاش می شناختمتون یه کار داشتم ( به صورت پاره وقت ) به شوهرت میگفتم بیاد 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2740

خدا رحمت کنه. از طریق لباس که کرونا انتقال پیدا نمیکنه. انقدر فقیر و بیچاره هست. بعضی مساجد برای فقرا و مساکین جمع میکنند لباس دست دوم. خیرات میشه برای اموات

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

[QUOTE=161538997]نمیدونم واقعا😔 ولی منو دوستم به هم وصیت کردیم هر کی زودتر مرد🤦🏻‍♀️😅 گوشی و لباساش مال اون یکی..[/QUO

منم به خواهرم گفتم اگه مردم لباسامو وسایلم مال تو چون لباسای منو خیلی دوس داره😂😂😂

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
ماهم همینیم برجی ۲۵۰۰حقوقمونه حالام شوهرم کروناش مثبته نگرانم بعد ده روز که میره کسیو نیارن جاش برجی ...

عزیزم شرایط برا همه سخت شده امیدمون باید ب خدا باشه

ما ک داریم زندگی تشکیل میدیم تازه متوجه میشیم ک فشار ینی چی..امیدوارم شرایط کشور درست شه 

💚🌻کاش تیکرم واقعی بشه
2706