2733
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2224982 بازدید | 19759 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با سلام

قرص کارویل حکیم مومن تبریزی یک قرص با پایه ی گیاهی و به منظور کاهش وزن و کاهش اشتها طراحی شده است. عملکرد این قرص به گونه ای است که موجب می شود تا بدن زودتر غذا را دفع کرده در نتیجه مقدار کالری و انرژی جذب شده از طریق غذا توسط بدن کاهش می یابد به همین دلیل بدن مجبور است برای دریافت انرژی از ذخایر چربی خود استفاده نماید و این امر موجب کاهش وزن و لاغری در فرد می شود

2738
من 2 ماه متفورمین خوردم اثر نکرد ولی 10 روز ریداکتیل خوردم 8 کیلو کم کردم !! کاملا به وضعیت بدن هر ف ...

عذر میخام از کجا بخریم و چنده

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
حالا دوره بعد میخوام از اونجا ادیوس بگیرم 

ادیوس گرونه؟

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
با سلام قرص کارویل حکیم  مومن تبریزی یک قرص با پایه ی گیاهی و به منظور کاهش وزن و کاهش اشته ...

عذر میخان من زدم رو لینک ابی...نوشت موجود نیس

متفورمین به شدت اشتها رو کم می کنه به شــــــــــــــــــــــدت بدون هیچ ضرری هم هست یه سرچ تو نت ب ...

اصلاااااا قرص توبی نیست شاید ب شما ساخته ولی من خوردم قندم رفت بالا و چاق شدم و تازه الان درگیر اضافه وزن و پایین اوردن قند خونم شدم لطفااا توصیه نکنید این چیزارو 

ادیوس از همشون قویتر وسالم تره من هم تینویید هم جی سی مصرف کردم و همشون تقلبی وفیک بود تا اینکه از همین جا شماره نمایندگی مهاباد رو گرفتم ویه بسته ادیوس ادیوس از اونجا گرفتم وطی یک دوره تا حالا که پنج عددش مونده ۹کیلو وزن کم کردم این هم شماره نمایندگی مهاباده واسه کسایی که دنبال ادیوس اصل هستن۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

2706