2733
2734
عنوان

کیا میخوان ی عنر کنار همسرشون زندگی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 51 پست
هرچی میخوایید خدا بهتون بده  ایشالله این روزها یه معجزه بزرگ براتون اتفاق بیفته

قربون ت برم عزیزم خدا از دهنت بشنوه

ایشالا شمام هر چی از خدا میخوای بهت بده و ب مراد دلتون برسین 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

مردای قدیمی تو جوونی حسابی زناشون چزوندن وحالا که پیرشدن وتنها و بی دست و پا شدن قدر زنشون میدونن اونم بازم با خودخواهی،زنای قدیمم بنا به جبر زمانه و فرهنگ فقط تحمل کردن و ساختن،الانم پیر شدن باید ناز شوهر بکشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم مامان بزرگها خیلی زود بچع دار میشدن وچن تا هم پشت سر هم می آوردن بعد تمام وقتشون پر بود وقتی که بچه هاشون بزرگ شدن ووقت اونا خالی اون وقت خودشون پخته وباتجربه بودن 

تنهای تنهای تنها

منم میخوام واقعا هم بدون هم یه روزطاقت نمیاریم قول دادیم که ازهم تو هیچ شرایطی جدا نشیم 

همیشه واسه زندگیمون با اینکه خیلی مشکلات دارم یعنی خیلی ها ولی بازهم شوهرم رو دوست دارم و حتی به بوی بدنش معتادم بااینکه خیلی باهم بحث میکنیم سرمشکلاتمون ولی قهرمون یه ساعتم نمیشه

نوش داروی منی هرموقع که بیایی عزیز مامان
2731

چرا فکر میکنین زوجای قدیم اگر سال ها کنار هم موندن عاشق هم بودن؟ اصلا این تصور غلطه، قدیمیا بیشتر متعهد به زندگی مشترکشون بودن تا عاشق اون، اصلا براشون جانیفتاده بود که بخاطر عدم تفاهم جدابشن از هم ، نه بگم کسی عاشق نبود نه، بلکه بیشتر جو جامعه جوری بود که با هم تا دم مرگ زندگی میکردن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
قبلا خیلییییییییییی با خدا نزدیک بودم ولی الان نه امظام و بخون ین لطفا 

عزیزم در مورد امضات...هیچ وقت یه تاریخ مشخصی رو برای رسیدن با حاجتت مشخص نکن...بسپر به خدا بذار هر وقت صلاحش بود بشه...اینجوری ممکن تا اون تاریخ اتفاق خاصی نیفته و دلسرد بشی