2737
2734
عنوان

کیا میخوان ی عنر کنار همسرشون زندگی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 51 پست
منو شوهرمم زود عصبی میشیم و دعوا میکنیم باهم البته جدیدا بهترین.ولی بعد پنج سال فهمیدم جتی یک لحظه ب ...

انشالله همیشه درکنار هم شاد وخوشبخت باشید گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قدیمی ها خیلی کم توقع تر از ما بودن   اولین شرط برای زندگی بادوام انتخاب مناسب ؛ دوم صبر ...

میشه بگی چطوری بش یا بخودت آرامش میدی

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
میشه بگی چطوری بش یا بخودت آرامش میدی

والا زیاد قرآن میخونم 

مثلا من الان ۲ ساله که روزی ۱۰۰ صلوات برای امام زمان میفرستم هروز ۱ بار دعای معراج و زیارت عاشورا می خونم ؛ (هم چنین معنیشو)

کلاس یوگا ام میرفتم قبل از کرونا

من خودم آدمه آرومیم اما اگه کسی عصبیم کنه سریع میرم ۱ لیوان آب می خورم ۵ بار نفس عمیق میکشم و بدترین اتفاق ها رو فراموش میکنم 

خودم احساس میکنم همه ی آرامشی که دارم بخاطره ارتباط نزدیکم به خدا 

وقتی کسی بهم تیکه میندازه فقط و فقط در نظرم اینه که خدا داره می‌شنوه ؛ یا برای کسی کاری انجام میدم مثلا ظرف مادرشوهر مو می‌شورم میگم خدای بخاطره رضای تو ؛ یا برای مادرم چای میریزم که بخوریم میگم خدایا بخاطره رضای تو ...

یا از چیزی ناراحتم سریع یاد خدا میفتم آروم میشم 

راستی راستی من یه دعا می خونم اسمش( دعای نور ) زیاد هستش اما هر چقدر ازفضیلت هاش بگم کم گفتم 

یکی از فضیلت هاش اینم که خدا تورو عزیز می‌کنه تو اقوام و فامیل 

2738
والا زیاد قرآن میخونم  مثلا من الان ۲ ساله که روزی ۱۰۰ صلوات برای امام زمان میفرستم هروز ۱ بار ...

سخت ترینش اینه که جواب تیکه های بقیه رو نمیدی

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
ببخشید زیاده اما حتما بخون  اینو یادت باشه فقط کافیه خودتو به خدا وصل کنی آرامشی بهت میده که خ ...

قبلا خیلییییییییییی با خدا نزدیک بودم ولی الان نه

امظام و بخون ین لطفا 

خوندم برات دعا کردم  شما یه پسر داری؟

عزیزم من چند ماهی هست که اقدام به بارداری میکنم اما نشده فعلا و از خدا یه پسر می خوام 

خواهش میکنم قدر زندگیتون و بدونید و لذت ببرید از داشته هاتون 

خوندم برات دعا کردم  شما یه پسر داری؟

از شوهر سابقم بله پیش باباشه 

2706