2737
2734

مثل مامان بزرگ بابا بزرگامون،بخصوص مادریمو،بابابزرگم ۷۰ وخوردی سالشه خداحفظشون کنه با این سن اگ مادر بزرگم بخواد جایی بره بدش میاد ،ونمیذاره بره بیرون میگه پیشم بمون خونه سوت وکور میشه بری ،واسم مادر بزرگم فاطمه اس ،بهش میگه گل خانم ،گلی اصلا چیزی جز گل صداش نمیزنه،من خیلب دلم میخواد تا اخر عمرم کنار شوهرم اینجوری باشم 

بدون اینکه اون از من بدی ببینه ومن از اون 

بنظرتون چکار باید کنیم مث قدبم ازدواجا دوام داشته باشه 

مشکل گشا خوندن تاثیر داره ،چ رفتار چ کارا انجام بدیم ،من وشوهرم زود جوشیم هردو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی قدیم با الان مقایسه میکنید  

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌

منو شوهرمم زود عصبی میشیم و دعوا میکنیم باهم البته جدیدا بهترین.ولی بعد پنج سال فهمیدم جتی یک لحظه بدون هم نمی تونیم باشیم

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2738

اونا خیلی کوتاه میومدن دو طرف مامان بزرگ بابابزرگا.ولی ماها نمیتونیم تا یکم به حرفامون توجه نشه حرف از حقوق برابر و حق و حقوق و بیشتر مواقع طلاق میزنیم. 

ولی اونا زندگیشون براشون مهم بود انگار یه جور دیگه عاشق بودن. عاشق هم بودن نه مادیات. از خود گذشتگی داشتن. 

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
قدیم گوشی نبود تا صبح بشینن چت کنن اخرش بگن تو دیوار بودم  اون قدیم بود

وای😂😂😂

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

زن و مردای اون موقعه توقع کمتر داشتن بخصوص زنا اگه شوهر با زنه دبگه بود کاریش نداشتن حتی به روش نمی اوردن میگف من زنشم نه اون و مردا برا همین زناشونو ول نکردن و باز برگشتن 

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
2706