2733
2734
عنوان

من حسود نیستم ولی شب خواهرم میگفت شوهرش هفته ای چهار میلیون کلر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 123 پست
خب کار نیست چکار کنم 

كار هست 

دنبالش بگرد 

الان چندتا از دوست هاي من كارهاي اينترنتي شروع كردن 

شدنيه 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها داداش من تو اسنپه روزی ۴۰۰ کار میکنه یعنی ماهی ۱۲ تومن. دیپلمه هست. بعدش شوهرم مهندس من حقوقش ...

ماشینش چیه کدوم شهره اسنپ میدونی همشم باید خرج ماشین بکنی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
نه بازم با آژانس کلی فرق میکنه .آژانس تاکسی متر میندازه ، پول چراغ قرمز و توقف و ترافیک رو هم حساب م ...

والا اصفهان که تو یه نرخه مثلا  مسیر ۱۰ تومنی اسنپ میگه ۸😐دیگه اوم دوتومن یعنی زیاده

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
سوپری عالیه .ولی دست تنها نمیشه .باید کمکی داشته باشی .از صبح تا آخر شب هم مغازه کامل باز باشه . پس ...

ممنون ازراهماییت منتهی توهرخیابون شهرمون یه فروشگاه بزرگ زدن که خیلی تخفیف میدن 

2740

الکی گفته تو رو بسوزونه مطمئن باش

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶

منم حسود نیستم ولی فقر ترین عضو خانوادم.بقیه درگیر مدل جدید لباس و طلا و ماشینن.منم با کفش ۵۰ تومنی که عید خریدم خوشم.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚

درستع پول هست ولی از کجا معلوم ارامش داره.دلش خوشه؟شاید ی مشکلی داره ک براش خیلی سخته و تونمیدونی.همیشه ب ظاهر نرو

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.

عزیزم حتما زحمت میکشه دیگه درمیاره 

واقعا کارکردن سخته همسر شماهم سخت کارکنه میتونه ب خدا ربطی نداره ک ب همسرتون مربوطه

There is GOD💚💚💚   ..