2737
2739
عنوان

من حسود نیستم ولی شب خواهرم میگفت شوهرش هفته ای چهار میلیون کلر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهی ۱۶

خب تو هم یه جا میرفتی سرکارچرا ازشوهرت میخای جدا شی

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2731
یعنی ماهی ۱۶ میلیون.زیاد نیست ها نسبت به گرونی ها و تورم

درسته . اما در شرایطی که با توجه به همین گرونی ها و تورم ،حقوق ماهانه مردم ۳ تومن و ۴ تومن هست ، خیلیه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

فنرساز ینی چ کاری؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738

من ک همش تو فکر خواهر برادرام و خواهر شوهرا برادرشوهرام تو فکر اطرافیان

میگم خدایا بهشون روزی و برکت و پول بده با این اوضاع گرونیاحداقل فکر اونا رو نداشته باشم

ولی خاهر ادم اینجوری باسه ادم غصه میخوره🥺

اخه زنداییم فامیل نزدیکه.مخصوصااینکه خونوادش خیلی وضعیت خوبیم نداشتن.البته ایشالاهمه خوشبخت بشن.ماکه حسودنیستیم😜😜

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..

عزیزم دقیقا اسم این احساس حسودیه..

وگرنه نمیگفتی چرا..میگفتی ماهم بیشتر تلاش کنیم..

بعدش چ ربطی ب خدا داره..شغل و درامد رو خود ادمها انتخاب میکنن..نه خدا برا ادما

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..