2733
2734
عنوان

من حسود نیستم ولی شب خواهرم میگفت شوهرش هفته ای چهار میلیون کلر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 123 پست
بچه ها داداش من تو اسنپه روزی ۴۰۰ کار میکنه یعنی ماهی ۱۲ تومن. دیپلمه هست. بعدش شوهرم مهندس من حقوقش ...

عزیزم ۴۰۰ که کار میکنه هزینه ی بنزین و استهلاک و خرج ماشینم بکن که اینهمه راه میره چقدر زود ماشینش فرسوده میشه کارشم سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مقصر خودش نیس من وقتی با شوهرم عروسی کردم پولدار فامیل بود ولی الان فقیرشونیم آدم از فرداش خبر نداره ...

خب باید ببینیم سرنوشت اسی هم مث شما بوده یا ن 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2731

😔😔😔😔

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
قرار نيست به شما پول بده كه  انتظارت رو منطقي كن  برلي درآمد داشتن بيشتر فكر كن چه كاري ...

سما حرف منو متوجه نشدی  من خواهر های دیگه رو دیدم خیلی به خواهراشون کمک میکنن خواهر من میدونه من الان خونه ای پدرمم میخوام طلاق بگیرم بخدا شب تاصبخ ت  خونه کار میکنم خیلی به پول احتیاج دارم تو این شرایط چند باری گفتم قرض بده بهت پس میدم نمیده

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
اسنپ خیلی گرون کرده فرقی با تاکسی نمیکنه ولی الان چون کرونا هست مردم مجبورن وگرنه بل وسیله نقلیه عمو ...

نه بازم با آژانس کلی فرق میکنه .آژانس تاکسی متر میندازه ، پول چراغ قرمز و توقف و ترافیک رو هم حساب میکنه .ولی اسنپ همون توافق اولیه است

من تو مشهد مسیر ۱۵ تومنی که با اسنپ میرم با آژانس محله میشه ۲۷ تا ۳۵!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
اگردوس داشتی بگو مغازه چی من شوهرم میخواد کارراه بندازه باسرمایه ی مردم نمی دونه هم چکاری بکنه که د ...

سوپری عالیه .ولی دست تنها نمیشه .باید کمکی داشته باشی .از صبح تا آخر شب هم مغازه کامل باز باشه .

پسر خواهرم با دامادشون باهمن .ماشالله خیلی خوبه براشون .ولی اصلا تعطیلی ندارن .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
دقیقا منم دارم به همین فکر میکنم  چرا همه ١٦ براشون هیچی نیست په چرا ما درامدمون٤ _٥تومنه

تو این اوضاع احوال ۱۶ خیلی عالی نیست اما بدم نیست البته اگه قسط و بدهی و اجاره خونه نداشته باشی عالیه عالیه

خدا ب اونایی کمک کنه ک ماهی سه چهار تومن درآمد دارن خیلی سخته باید هم اجاره خونه بدن هم قسط و ... خیلی سخته

خدا خودش کمک کنه

خواهرم و خیلی از اطرافیانم حقوقش در ماه سه چهار تومنه همیشه دلم براشون کبابه

کاش انقد داشتم ک ب همشون کمک میکردم