2737
2734
عنوان

من حسود نیستم ولی شب خواهرم میگفت شوهرش هفته ای چهار میلیون کلر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به ۱۶تومن اینجا میگن زیرخط فقط بابادرسته گرونیه ولی بازخوبه پس ما باماهی ۴تومن چی بگیم

اینجا با واقعیت جامعه خیلی فرق داره درصد زیادی کارگرو کارمندن که از دو سه تومن تا هفت تومن درامدشونه .ی تعدادی نهایتا ۲۰ درصد درامد عالی داشته باشن ولی شما همین الان تاپیک بزن ۹۰درصد میان میگن شوهرمون تاجرو دکتره 

یعنی فقط به خاطر هفته ای چهار میلیون تعجب کردی؟

اره خب زیاده

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   

اقا شوهر منم ماهي٢٠تومن درامد داره

ولي درامد فقط نه سووووددد

سودش ميشه تقريبا٨-٩تومن

بقيش پول جنسيه ك اورده بايد بابت چك بده بره

٥تومن اجاره مغازه شه برجي

ميمونه٤تومن از اين ٤تومن ٦٠٠كرايه خونه

ميمونه٣٤٠٠، دوتومنم ميره برا خرج خونه 

اون ١٤٠٠ هم ميزاريم رو اون پول جنس ميديم بابت چك

اگ كم نياد تازه

شغلاي ازاد درامدشون خوبه ولي ب شروطي

اول مغازه ماله خودت باشه، دوم جنس چكي نياري، سوم تو اين بازار ما ي جنس ميفروشيم مثلا١٥٠ تومن، بايد بريم بياريم ١٦٠ تومن😶 اين يعني پس رفت

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
2738
سما حرف منو متوجه نشدی  من خواهر های دیگه رو دیدم خیلی به خواهراشون کمک میکنن خواهر من میدونه م ...

ببينيد من متوجه شدم 

شما حتي اگر ازش درخواست كرده باشي باز اون حق انتخاب داره كه قبول كنه يا نه بعد هم ربطي به خواهر ديگران نداره اين موضوع 

وقتي اين رو بپذيري شايد شرايط ظاهري تغييري نكنه واي چون توقع الكي از كسي نداري حالت بهتره 

بعد مي توني كاري براي درآمد داشتن شروع كني 

من نمي گم شما تو خونه كار نمي كني 

ولي نيازت الان درآمد داشتنه 

بايد تو اين راستا كاري بكني 

شايد حرف من توش نوازش نباشه ولي براي حل مشكلت لازمه كه بهش منطقي فكر كني

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

اینجا با واقعیت جامعه خیلی فرق داره درصد زیادی کارگرو کارمندن که از دو سه تومن تا هفت تومن درامدشونه ...

آره والا

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
ببينيد من متوجه شدم  شما حتي اگر ازش درخواست كرده باشي باز اون حق انتخاب داره كه قبول كنه ...

خب کار نیست چکار کنم 

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   

کاری به هیچ بحثی ندارم

ولی چیزی که واضح و روشن هست اینه که دیگه مثل قدیم نیست یکی کار کنه بقیه بخورن یا اشپزخونه مختص زن باشه و یا دخترها تا ازدواجشون از جیب باباشون بخورن تا ازدواج و شوهرشون خرجشون رو متقبل بشه. 

این سبک زندگی و رفتار اجتماعی پوسیده شده و باید انداخت دور. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
کاری به هیچ بحثی ندارم ولی چیزی که واضح و روشن هست اینه که دیگه مثل قدیم نیست یکی کار کنه بقیه بخور ...

اروم باش