2737
2734
مطمئن باش مثلا 40تا رخت خواب هم میگرفتی میگف فلانی80تا 😐😐😂😂

دقیقا 

حالا ما شرایطمونم فرق میکرد 

من پول یه قسمت کمی از جهیزیه رو پدر داد بهم 

که پول رهن خونه بدیم .یه بار هم به رو خودشون نیاوردن

شوهرم سال ۹۲ کل در آمدش صد هزار تومن بود.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
از همشون استفادع میشه؟

وقتی چیزی باشه ک کم و بیش استفاده میشه ولی  تا الان از سرویس تفلون استفاده کردم روحیم اون قابلمه کوچیکا برا سوپی چیزی چند بار مسی هم یکی دوبار دم پخت پریکس هم برا غذاگذاشتن تو یخچال و ماکروفر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از من ب شماها نصیحت هر چی خونه شوخر ببری اخرم ننه خواهرشون میگن کم برد پس ب اندازه برر ک حرف هم زدن دلت نسوزه

دوست عزیزی ک داری امضام رو میخونی لطفا واسه مامان شدنم یه صلوات میفرستی😍
توام میگفتی همینم از سر منو شوهرم زیادیه  پدرمادر لطف کردن وظیفه نداشتن که تا ابد زندگی پسر شم ...

پست بالاتر گفتم که پول رهن خونه رو هم پدر من داد.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
قابلمه لازمه خیلی ولی برای شروع تعداد زیاد لازم نیست البته اگه چشم رو هم چشمی دهن فلانی بستن و ...

والا ابجی جان پول ما به چشم وهم چشمی نمیرسه درحد ضروریات جهیزیه میخوام

حالا جهاز ب كنار سيسموني بچهاشونم انتظار دارن مامان باباي عروس بخرن😳😳😳😳كجاي دنيا اينجوريه ندار ...

من که سیسمونی نمیگیرم کلی کیف میکنم از اینکارم ولی پدرمادرم قبول نمیکردن آخر سر گفتن یه مبلغی میدیم دیگه مجبور شدم قبول کنم به عنوان هدیه واسه نوه شون 😊

2738
من که سیسمونی نمیگیرم کلی کیف میکنم از اینکارم ولی پدرمادرم قبول نمیکردن آخر سر گفتن یه مبلغی میدیم ...

ماهم رسم سیسمونی نداریم.😊😊😊

پست بالاتر گفتم که پول رهن خونه رو هم پدر من داد.

یا خدا 

چقد رو دارن دیگه 

حالا پدرشوهر مادرشوهر من خدایی اصلا دخالت نکردنا

ولی اون همه که جهیزیم کامل بود و همه تعریف میکردن یه تشکر خشک و خالی ام نکردن از پدرمادرم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
والا ابجی جان پول ما به چشم وهم چشمی نمیرسه درحد ضروریات جهیزیه میخوام

یه سرویس گرانیت یا چدن هر کدوم که دوست داری بخر که میشه واسه مهمون

دوتا روحی م واسه جلو دست با یه سرویس سه تایی تابه

باور کن بیشتر فقط جاتو تنگ میکنه

به جیبت نگاا کن اینستا فقط چشم و هم چشمیه

ب نظر منم این همه جهیزیه لازم نیست من چند دست سرویس غذا خوری دارم انقد دورم شلوغ شده با این وضعیت مستاجری ک نه میتونیم جابجا شیم نه دیگه جای دارم ک بخوام وسیله جدید بخرم

در واقع پدر مادرا اول زندگی ب بچه هاشون لطف میکنن ک نخوان خودشون خرج کنن چیزی کم داشته باشن 

صابون که خوبه . من عکس دیدم همینجا که ژیلت و نوار بهداشتی و کاندوم چیده بودن توی حموم برای جهاز دید ...

اینااااااااااا رو من یادم رفته بنویسمم تولیست خریددد اینا پا عروسه یا داماد

عکس نمیاد😭 طرف ۵ دست قابلمه گرفته واقعا واجبه؟

منم ۴دست گرفتم هنوزم ازشون دارم بعد سالهاامسال گرفتم 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2706