2733
2734
ی موقع غذا میمونه میزارم داخل اونا تو یخچال .بعضی وقتام ترشی ماست سالاد اینا داخلشون میریزم اگه فران ...

مرسی عزیزم بله فرانسویه 

حال دل من باصدای پرنده ها، با نگاه قشنگ ادما، بابوی بارون ،با قهقه ی بچه ها ،خوب ترازحدتصوره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما رسم داریم جهیزیه زیاد میدن ب دختر تا حتی شامپو صابون ب قول شما من خودم چند دست قابلمه داشتم تفلو ...

خواهر منم دوازده سال پیش گرفت همه چی ارزون بود  سال ۹۳ خواهرم برا خواهر زادم ۵۰ تومان وام تعمیر خونه گرفت یخچال سامسونگ ماشین ظرفشوی  تلویزیون سونی ۵۵ داخل جهازشون  بود الان اصلا نمیشه  همه وسایلش کامل و مارک سرویس سر عقد داد ۵۰ گرم فکر نکنم پنج میلیون شد یا  چمدان داماد کامل  با حقوق کارمندی این رو خریدن الان نمیشه

📌متولد ۷۷ نیستم 
2728
حالا جهاز ب كنار سيسموني بچهاشونم انتظار دارن مامان باباي عروس بخرن😳😳😳😳كجاي دنيا اينجوريه ندار ...

تازه اگر خودشون بخوان بخرن فقط ضروریاتو میخرن اما چون پدر مادر عروس میخوان بخرن باید کمد وتخت وهزارتا خرت وپرت دیگه که ممکن اصلا استفاده هم‌نشه بخرن

از همش استفاده میکنی؟

عقد کردم ی ماه دیگ میرم سر خونه زندگیم

ولی خب ازون چدن گرونا نه احتمالا😁

بیشتر از روحی و گرانیتی استفاده میکنم

شیشه ای هارم واسه نگهداری غذا تو یخچال گرفتم چون پیرکس بهتره

فرانسوی گرفتم ک بشه رو گاز و تو فر هم بذاری

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2740
یه سرویس گرانیت یا چدن هر کدوم که دوست داری بخر که میشه واسه مهمون دوتا روحی م واسه جلو دست با یه س ...

مزسی که راهنماییممممممم کردی عزیزززززدلمممم....

ممنون که کمکم کردی 

خوشبخت باشی عزیزم

من یه ست چدن یه ست روحی و یه ست تفلون گرانیتی داشتم.الان۵سال میگذره گرانیتمو خراب کردم توردحی زیاد چیزی نمیذارم اماچدن واستفاده میکنم زیاد.ومیگم کاش یه ست دیگه داشتم این خراب شه نمیتونم بااین وضع قیمتا بخرم دوباره

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop
ادم دلش نمیاد تو قابلمه ۳تومنی غذا بذاره که😫

😹ولی من دلم میاد ول کن بابا عشق کن تو زندگی ظرف و ظروف که مهم نیست 

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
والا ابجی جان پول ما به چشم وهم چشمی نمیرسه درحد ضروریات جهیزیه میخوام

فدات بشم من 

من برای خودم و خاموادم جهاز زیاد جمع کردم

خواستی بگو راهنمایی کنم اصلا به حرف مردم و زندگی مردم نگاه نکن

انشالله خوشبخت باشی عشقم

2706