2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جهزیم کامله 

ولی مادر شوهرم جهزیه کامل رو تو این میبینه 

۴۰ تا رخت خواب بدی 

۵ تا دیگ بزرگ که توش رب میپزن

دوتا دیگ صد نفری 

چند شعله گاز بزگ 

۵۰ تا بالشت😒😒😒

تا یکی دخترش رو شوهر میده میگه نمیدونی فلانی ۴۰ تا بالشت داد 

چند تا روفرشی😒😒😒😒

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

ما رسم داریم جهیزیه زیاد میدن ب دختر تا حتی شامپو صابون ب قول شما

من خودم چند دست قابلمه داشتم تفلون چودن روحی مسی پریکس لعابی دوباره ی سرویس قابلمه برا تعداد بالا

ب نظر منم واقعا این همه زیادیه اونم تو این گرونی الان ک دیگه واقعا نمیشه اینقد جهیزیه داد

من جهزیم کامله  ولی مادر شوهرم جهزیه کامل رو تو این میبینه  ۴۰ تا رخت خواب بدی  ۵ ...

دیگ بزرگ و....فکر میکردم فقط برای هیات امام حسین لازمه!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
عکس که نیومد ولی به شخصه ۱۱ ساله ازدواج کردم و فقط پنج تا قابلمه به نظرم کافیه اونم ۲ تاش بزرگترن بر ...

والا الان میخوام برای جهیزیه بگیرم موندم چند دست بگیرم و جنسش چی باشه.....

ولی اینکه توعکسای اینستا می بینیم تعداد دست قابلمه هاشون خیلی بالاس

اره واقعاکمر پدرومادرشونو زیر بار این همه مخارج میشکونن ک مثلا چش خاهرشوهر و جاری و فلانیو درارن ک چی واقعا

من ب نوعه واقعا باخودم عهد بستم توی خرید جهیزیم اگر جیزی هست ک من قراره سالی یبار ازش استفاده کنمو اصلا نخرم چون بعدازدواج خودمون تهیش باید بکنیم وظیفه  یخانواده هانیس

و دوم اینک هرچیزیم ک واقعا لازم دارم به اندازه کافی و باکیفیت  بگیرم نه زیاده ازحد

من خودم جهازشلوغ رو خوشم نمياد به نظرم ماركش مهمتره تا تعداد زود هم قديمي ميشه اما در مورد قابلمه به نظرم دو تا سه تا سرويس لازمه منكه خودم خيلي لازمم شد بالاخره چدن و اينا توشون خراب ميشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ما رسم داریم جهیزیه زیاد میدن ب دختر تا حتی شامپو صابون ب قول شما من خودم چند دست قابلمه داشتم تفلو ...

خداوکیلی از چند تاش استفاده کردی ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
كلا ايرانيا دوس دارن شور همه چيزو در بيارن حتي جهيزيه😏تا صابون عروسو ميخرن  ك چي؟؟

یا یخچال رو تا کله پر میکنن واقها نمی فهمم کی اینارو رسم میکنه چرا فکری به حال منی که ندارم نمیکنن

2706