2737
2734
عنوان

#پرسپولیس_مظلومم

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 106 پست
دست پیش میگیری ک پس نیفتی.حرفات کاملا برعکسه.الان شمایین ک فوتبالو ب گوه کشیدین.ی بابایی دارین ک است ...

اصالت ببخشید میشه بگی چه اصالتی این مسعود هم از بی عرضگی تونه ناکامی هارو گردنش بندازید چطور ۴ شکایت ازتون میشه کسی رسیدگی نمیکنه دوپینگ قلیون رسیدگی نمیشه کتک زدن هوادارا نمیره تو کمیته ببخشیدا اون موقع که احمدی‌نژاد میومد سر تمرین میومد ورزشگاه که بازی تیم محبوبشو ببینه چه گوهی خوردین بابا مموتی هممون دو ستاره فیک رو زد وگرنه فکری داشت میرفت استقلال ستاره نداشت 😅

ما هر چی باختیم انداختنم گردن خودمون نرفتیم پرچم ژاپن ارمنستان رو ببریم بالا و بشیم نادی استقلال السعودی

علت اینکه شجاع لنگی هم رفت الریان بخاطر بی پولی نبود بخاطر درگیری بود ک با نوراالهی داشت.

🤣🤣شما حرفای رسول پناه رو گوش میدید نه گل به خاطر بی پولی بود در ضمن شما ها همین دنبال بازیکن های ماید وگرنه ما که ادم حسابتون نمیکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست پیش میگیری ک پس نیفتی.حرفات کاملا برعکسه.الان شمایین ک فوتبالو ب گوه کشیدین.ی بابایی دارین ک است ...

ارع معلومه کی به گوه کشیده

تیم وزارتی 

می‌خواستیم باهامون چیکار کنن تمام ستاره های تیممونو فراری دادن

همون کیسه ی وزارتی داشت از فینالیست شدن پرسپولیس میسوخت از دکل النصر رفتن بالا که مث چی خنک شدن 

هنوزم دارین میسوزین

ما حسرت داریم یا شما

اگ فینالیستیم با اقتدار اومدیم اینجا

هه

حسرتو شما دارین الان شما ده ساله واسه دومی تو لیگ ایران حسرت میخورین

برووووووووخخخخخخخخخخخخ

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
🤣🤣شما حرفای رسول پناه رو گوش میدید نه گل به خاطر بی پولی بود در ضمن شما ها همین دنبال بازیکن های م ...

💪😉

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2731

من چرا هیچوقت نتونستم این حرفا رو درک کنم؟ 

شما ها رو میبینم حس میکنم خیلی بی احساسم😂

من فقط هر 4 سال بازی های جام جهانی رو میبینم همه ی بازی هاش رو یعنی و تمام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
حالا حرص نخور بلکم تیمتون بعد 60 یال قهرمان اسیا بشه که یه ستاره واقعی بزنید رو پیراخنتون تااج هیچو ...

ما هم هرسال بازیکن های کلیدی تیم رو از دست دادیم و جاش هیچکی نتونست بشه اما شما هر کی رفت سه چهار تا جایگزین اوردید بابا اسطوره تیمتون گفته پشت پرده استقلال کثیفه یه عده ای پشت تیمن اما استقلال باز هیچی نمیشه همون شاه و پسرش و احمدی‌نژاد و روحانی چقد حمایتتون کردن چقد داور خریدید سر بازی سپاهان چقدر نامردی کردید

اونموقع ک تااااااااج کبیر بودیم و پرسپولیس اصلا وجوووود نداشت.همه آسیا جلومون خمو راست میشدن.

اسیاااااا 😅😅😂بابا بیا برو ای اف سی گفته استقلال تنها تیمبه که فینالیست آسیا نشده 😅😒شما دو تا بازی کردید تو چهار جانبه به انتخاب خودتون دو تا تیم که الان خبری ازشون نیست

2740
اسیاااااا 😅😅😂بابا بیا برو ای اف سی گفته استقلال تنها تیمبه که فینالیست آسیا نشده 😅😒شما دو تا با ...

چرت نگو سال 70 من بادمه دالیان بردن قهرمان شد مربی پورحیدری بود سال 76 حجازی فینال باختن کلا بعد انقلابم 3 بار رفته فینال

برو تاریخ تاسیس ها رو بخون تا عظمت تاج با یه تیم جعلی که انقلابیون واسه مقابله با شاه درست کردن یاد بگیری

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
چرت نگو سال 70 من بادمه دالیان بردن قهرمان شد مربی پورحیدری بود سال 76 حجازی فینال باختن کلا بعد انق ...

اخ اسگل خود اف سی دو بار گذاشت استقلال تو چهار جانبه قهرمان شده اونم دو تیم 🤣🤣الان خودت داری میگی دالیان الان کجاست نه بگووو 🔪😂اره ما دیر تاسیس شدیم اما وقتی اومدیم بعد ریدیم بتون

میگم انقد به شما ظلم شده تو دوره سلطانی فر،پس چرا همش تو این چهارسال قهرمان شدید😂😂😂🤫🤫🤫🤫

چه جالب شما همه باهاتون دشمنن و از وقتی سلطانی فر اومده همش قهرمان این جام و اون جام شدید 

اما استقلال از وقتی سلطانی فر اومده هیچ افتخاری نداشته🥴افتخار میکنم که تاااجیم💙

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2706