2733
2734
عنوان

دوستان بنظرتون من باید شام بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا اما شوهرم نمیفهمه  میگه عموم و پسر خالم جدا باید مهمون بدی درصورتی که اینا پاگشا کردن عقد ...

به شوعرت بگو غروس داماد کلا دعوت میکنن برا مراسم 

ولی خونش نمبرن یه مدت این همه جا رسمه اصلا 

ولی الان که عموی شوهرت خودش میاد تو نخوای هم میخواد شامو بمونه پس خودت اماده کن ...

مادر شوهرت و خواهر شوهرم ببخیال فقط خودتون باشید 

برا خودت تکلف ایجاد نکن سختش نکن اونا که دارن میان قطعا یه ساعته هم بلند نمیشن برن ،پس خودت درس کن بذار بیان بخورن راحت شن 

ولی بقیه رو وظیفت نیس دعوت کنی

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
 مگه بااین شوهر میشه نگم؟ 

میدونی چاره اش چیه ؟حسابی به کار بگیریش یا خرج براش بتراشی 

برا سع تا تیکه وسیله چهار بار بفرستیش مغازه ،تیکه تیکه دستور هرید بدی تا دهنش صاف شه 

حسابیم ازش کار بکشی 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
وای یاد اون کلیپه افتادم بچه کوچیکه گفت عمو کی میرید عموه گفت واسه چی؟گفت اخه مامانموگفته عموت اینا ...

یکی قبلا اینجا تاپیک زده بود که به اصرار دوستش رفته خونشون بعد طرف خودش یواشکی رفته غذا خورده به این نداده😅

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.