2733
2734
عنوان

#پرسپولیس_مظلومم

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 106 پست
اصالت ببخشید میشه بگی چه اصالتی این مسعود هم از بی عرضگی تونه ناکامی هارو گردنش بندازید چطور ۴ شکایت ...

چقدرم باادبی ماشالا

شما خوبی اصلا

چرا حرص میخوری

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم انقد به شما ظلم شده تو دوره سلطانی فر،پس چرا همش تو این چهارسال قهرمان شدید😂😂😂🤫🤫🤫🤫 چه ج ...

واقعا همینو بگوو

سال قبل سلطانی فر شدن 8

سال قبلش 12 روز اخر سجده شکر اوردن نرفتن لیگ یک

حافظه تاریخیشون صفره صفر

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
ببین اسیا یعنی الان با تیمای سخت قطری نه امجدیه با دو تا تیم تو یه عکس بیار استقلال یه ستاره رو پیره ...

عزیزم چرا شما تو همون امجدیه نتونستید قهرمان بشید🤣🤣🤣

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2731
میگم انقد به شما ظلم شده تو دوره سلطانی فر،پس چرا همش تو این چهارسال قهرمان شدید😂😂😂🤫🤫🤫🤫 چه ج ...

خوب شد گفتی این تیمو برانکو ساخت اخه خر وقتی پرسپولیس تو اسیا قهرمان بشه میخوای کیسه و شل زرد رو نبره 😅🤣چطور دربی وقتی بردید خبری از مسعود نبود شما بیرید از غیرته ما ببریم بابا مسعود بابا محمود بود چه گوهی شدین

واقعا همینو بگوو سال قبل سلطانی فر شدن 8 سال قبلش 12 روز اخر سجده شکر اوردن نرفتن لیگ یک حافظه تا ...

باشه این مسعود امثال میره ببینم سما چه دلیلی دارید برای باخت

سلطانی فر الان با خودش داره میگه بشکنهههه دستی که نمک نداره

چرا با بابا مسعودتون اینجور میکنید🥺😂همین شمارو با هزارتا گندکاری رسوند به اینجا

2740
اونموقع ک تااااااااج کبیر بودیم و پرسپولیس اصلا وجوووود نداشت.همه آسیا جلومون خمو راست میشدن.

😂😂😂😂😂

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
حرص میخورم چون حق تیمم هر سال داره خورده میشه

باش بخور نوش جونت😅😄

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
سلطانی فر الان با خودش داره میگه بشکنهههه دستی که نمک نداره چرا با بابا مسعودتون اینجور میکنید🥺😂ه ...

شما رو که شاه و رضا شاه و محمود کمکتون کرد چه گوهی شدید اهاااا قهرمانی امجدیه اون موقع که پرسپولیس اومد ۶ تایتون کرد اون موقع که زمان شاه سقوط کردید دسته ۳

خوب شد گفتی این تیمو برانکو ساخت اخه خر وقتی پرسپولیس تو اسیا قهرمان بشه میخوای کیسه و شل زرد رو نبر ...

قهرمان آسیا😧🤣🤣بشین باو

وزیر که حتما نباید یه توپ برداره بیاره تو زمین خودش براتون گل بزنه😂😂خریداتون رو ببین لنگی جان

هم تو ایران هم آسیا با ناداوری رفتید بالا

ماشالله بازیکناتونم که غیرقانونی بودن🤣😂

قهرمان آسیا😧🤣🤣بشین باو وزیر که حتما نباید یه توپ برداره بیاره تو زمین خودش براتون گل بزنه😂😂خری ...

اون اولا که قبل از بسته شدن پنجره بوده شما تخمای ال سعود گوه نخورید الان فکری مظاهری نادری غیر قانونیه به تفکر اونا باشید

شما رو که شاه و رضا شاه و محمود کمکتون کرد چه گوهی شدید اهاااا قهرمانی امجدیه اون موقع که پرسپولیس ا ...

همین گوهی که شما شدید🥴😂

میگم بابا مسعود که با ماست،براچی شما از سالی که اون اومده همش قهرمان میشید؟🙄🧐😂😂😂