2737
2739
عنوان

کسی که تا ماه ۴ بارداری تهوع نداشته امکانش هست بعدش داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 49 پست
بعضيا ٥ ماهگي ميگيرن تهوع ولي انشاءالله كه نگيري اصلا 

یعنی تا ۵ ماه ندارن بعد دارن؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
نمدونم ...جنسیت بچتون چیه

پسره

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی تا ۵ ماه ندارن بعد دارن؟

اره بعضيا فقط تو ماهه ٥ ميگيرن 

من خودم فقط تو ماهه ٣ داشتم وارد ٤ شدم يه شبه تموم شد 😁

شياف هم فكر كنم براي كساني كه سرويكسشون پايينه و يا خطر سقط و خونريزي دارن تجويز ميشه جاي رحم و جنين و محكم ميكنه ولي اغلب دكترا محض احتياط تجويز ميكنن به منم داد دكتر

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2738
اره بعضيا فقط تو ماهه ٥ ميگيرن  من خودم فقط تو ماهه ٣ داشتم وارد ٤ شدم يه شبه تموم شد 😁 شياف ...

منم یه کوچولو خونریزی داشتم خیلی کم بود.دکترم شیاف داد گفت تا غربالگری اول استفاده کن

همه کسم دخترم❤
اصلا نترس شیاف استفاده کن و استراحت همین کافیه

شیاف استفاده نکردم چون گفتم شاید سقط هس، آخه آز برام منفی بود، دکتر هیچی نداد، ولی سونو نشون داده بود، فردا قرار سونو دارم، گیج شدم 

تا هفته ده تهوع گرفتی که میگیری

نگرفتی دیگه نمیگییری

من سر دخترم اصلا تهوع نداشتم

اما سر پسرم چرا شدید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706