2410
2553

چرا ندارم؟؟؟

کلی بجاش هرشب شیاف میزنم خیلی بده

زندگی چیست خون دل خوردن زیر بار آرزو مردن..... دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نداشتم و ندارم

بچتون چیع

زندگی چیست خون دل خوردن زیر بار آرزو مردن..... دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2456

من داشتم شدید الانم گاهی اوقات دارم تا ۵ماه هم شیاف میذاشتم 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
من واسه پسرام اصلا نداشتم

یعنی ب جنسیت ربط دارع؟

من داشتم شدید الانم گاهی اوقات دارم تا ۵ماه هم شیاف میذاشتم 

شیاف براچی؟جنسیت بچتون چیه

منم اصلاااااااا نداشتم شیافم میزدم ربطی ب شیاف داره؟

💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2714
بچه شیاف پروژسترن دکتر بهم داده گفت هم واژینال میشه هم مقعدی .من دیشب مقعدی گذاشتم ب نظرتون فرقی ندا ...

ن ننم مقعدی میزارم

منم اصلاااااااا نداشتم شیافم میزدم ربطی ب شیاف داره؟

نمدونم ...جنسیت بچتون چیه

شیاف براچی؟جنسیت بچتون چیه

پسر عزیزم نمیدونم والا دکتر گفته بود مصرف کن 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706