2737
2739
عنوان

کسی که تا ماه ۴ بارداری تهوع نداشته امکانش هست بعدش داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 49 پست

دکتر به منم شیاف داده ولی اصلا استفاده نمیکنم ... اخه واژینال میزاری خیلی میریزه بدم میاد ... اگه میشه مقعدی گذاشت منم از امشب شروع کنم ..؟؟ اصلا برای چی هست این ؟؟/

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارم از استرس گذشته، یه ماه و نیم خون دل خوردم 

منم خونریزی کردم تا شوهرم منو برد بیمارستان یه سر گریه کردم.تا رفتم سونو یه سر گریه کردم اما خداروشکر بچم سالمه سالم بود

همه کسم دخترم❤
2731
مقعدی بزار خب خیلی راحت تره

فرقی نداره ؟ اره مقعدی خیلی بهتره !!

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
نه فرقی نداره من خودمم الان دارم هرشب میزنم مقعدی میزارم چون راحت تره

برای چیه شیاف ؟؟ من از قبل بارداری دارم استفاده میکنم ؟

2738
منم خونریزی کردم تا شوهرم منو برد بیمارستان یه سر گریه کردم.تا رفتم سونو یه سر گریه کردم اما خداروشک ...

خداروشکر... من هفته اول هم خونریزی داشتم وقتی رفتم سونو برا کیست رفتم اصلا فک نمیکردم بچه باشه ولی گف ساک حاملگی، الان هم که باز خونریزی، فقط استراحت کردم شدید نشد، شوهرمم خونسرده گفتم زودتر بریم گف زود بریم نشون نمیده 

از سقط جلوگیری میکنه جای بچه رو محکم میکنه همین

مرسی از راهنمایی و توضیحاتت

2706