2733
2739
عنوان

یه چیزی اینجا خوندم توی هنگم😐😶🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 154 پست
خدا رو شکر خوبه. اما زنی که خرج نداره ارج نداره.  خودم کار می کنم. و هزینه هام پای خودمه. بمی ...

شما كارتون درسته كه تو زندگى وبال گردن كسى نيستيد و روى پاى خودتون وايميستيد و زندگى رو واقعاً مشترك اداره مى كنيد

حتى اگر خداى نكرده طرف مقابل فرهنگ و لياقتش رو نداشته باشه متأسفانه

شما به درست بودن خودتون شك نكنيد   

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
عزيزم از مدل مخالفت خانواده معلومه نبايد رو انتخابشون هم حساب ميكردى نمى دونم چى بگم واقعاً كاش خ ...

بدتر ازاون اینه که ادم دلش گیرگذشته اش با ش ه هفت ساله ازدواج کردم هنوزم گه هنوزه پسرعمه ام مجرده خیلی پسرخوبی بودش خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا دلیل نیست...طرف ی سال نامزد میمونه بعد چند وقت جدا میشه...من مثلا پسر عمومو میشناختم عاشقشم بود ...

خوب عزيزم! شما تجربه اولى رو داشتى، دو روز براى شناختت كافى بوده لابد

ولى اگه اون تجربه نبود بايد وقت بيشترى صرف مى كردى   

ازدواج واقعن هندوونه دربستس تا زیر یه سقف نمیتونی ببینی چخبره چه اخلاقای خوبو بد داره

این صحبت شما کلی هستش . همیشه میگم آدم امروز آدم ده سال قبل یا بعد نیست . این که میبینی میرن زیر یه سقف و بعد چند سال هر دو عوض میشن به خاطر همینه . حالا این تغییر خوب یه بد بسته به شرایط و آدمها داره . هممون تغییر میکنیم . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2742
ن خانواده بسیار نجیب و عروس دوستی هستن  خیلی مومنن  خیلی دست و دلباز  پسره هم عاشق ...

الهى هميشه خوشبخت باشند 🙏

ولى واقعاً اينقدر خوب بودن شانسيه... البته خود دختر هم وقتى خوب باشه، مؤثره

الهى هميشه خوشبخت باشند 🙏 ولى واقعاً اينقدر خوب بودن شانسيه... البته خود دختر هم وقتى خوب باشه، مؤ ...

آره قسمتش بود 

ان شاءالله 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
بدتر ازاون اینه که ادم دلش گیرگذشته اش با ش ه هفت ساله ازدواج کردم هنوزم گه هنوزه پسرعمه ام مجرده خی ...

ناراحت شدم براى شرايطتون   

2740
این صحبت شما کلی هستش . همیشه میگم آدم امروز آدم ده سال قبل یا بعد نیست . این که میبینی میرن زیر یه ...

بحث تغییر نیس بحث شناخته کامله که باید زندگی کنی شناخت کامل کسب شه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
پس پولایی که درمیاره چیکار میکنه  چرا با هم خرج نمیکنین مگه زندگی مشترک نیست

الان که خرج خونه رو میده. اما اصلا یه ریال برای من خرج نمیکنه.

من قبل کل درآمدم و رو توی خونه خرج میکردم برای زندگیمون.

اما الان سالهاست فقط برای خودم هزینه می کنم.

بله زندگی مشترکه. اما کسی که هدفش از انتنخاب شاغل بودن مشترک بودن براش معنی نداره

شما كارتون درسته كه تو زندگى وبال گردن كسى نيستيد و روى پاى خودتون وايميستيد و زندگى رو واقعاً مشترك ...

ممنون ازت.

راستش خیلی سخته برای زن شاغل بودن. اون هم سالهای طولانی. اون هم ساعات طولانی. خیلی آدم شکسته و داغون میشه.

اما چاره چیه. امید به پروردگار

2706