2733
2734
عنوان

یه چیزی اینجا خوندم توی هنگم😐😶🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 154 پست
چطوری وقتی شناخت از کسی نداری میتونی بری زنش شی؟ 

منم‌ از آشنایی تا عقدم یکماه طول کشید...۳ بار همو دیدیدم کلا..بعد تو اون یکماه تلفنی در ارتباط بودیم.

بعد یکسال عقد بودیم حسابی زدیم به تیپ و تاپ هم تا همدیگرو شناختیم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا فکر میکنی هییچچچ شناختی نیس..اخلاق ادما باهم فرق دارا بخدا دیدم ک میگن گاهی تا شش ماه شناخت بدست ...

خب شما به من بگو توی دوجلسه چه جوری اخلاق طرف میاد دستش

اصن اخلاق هیچی خانمه چه جوری میتونه توی دونفر عاشق اون مرد شه؟ 

2731
خب عقد دیگه زن و شوهرن بخوان جدا شن زنه میشه مطلقه دیگه شناخت نیست که

منم مخالفم ولی هست تو جامعه ما . خود من 6 ماه نامزد ودیم و کسی از فامیل نمیدونست . فقط برای شناخت و رفت و امد . بعدش علنی شد و عقد کردیم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
خب شما چه جوری قبل از ازدواج ب این نتیجه رسیدی که شوهرتون میتونه خوشبخت کنه؟ 

راستش کسی نبود راهنماییم کنه مامانمم فوت کرده بود بقیه گفتن پسر خوب و سربه زیریه منم قبول کردم از غریبه ها میترسیدم چون چندتا خواستگار داشتم فهمیدم لاشی بودن گفتم باز فامیل بهتره حتی اگه ندیده باشمش😕

خداروشکر آدم خوبیه فقط یوقتایی حرصم میده با بعضی بچه بازیا و یه دنده بودناش، ولی در کل خداروشکر خوبه فقط بی پوله 😅

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
وای دختر همسایه ما همون شب بله برون مامان دختره عاقد اورده بود خودشون میگفت دهن فامیل داماد باز موند ...

اينجور پدر و مادرها خودشون مشكلات و عقده هاى روانى دارند و بايد درمان بشن...

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

سلام . حرفتونو قبول دارم . من فاصله ی خواستگاری تا رفتن به آزمایش ۳ هفته بود . و علتش هم عجله کردن پدر شوهرم بود . بهم میگفت خیلی سوال میپرسی . میخواست پسرشونو بندازه بهمون . و بعدم انداختن دیگه بعد ۸ سال با زجر و بدبختی و کلی درد جدا شدم . واقعا تاسف داره عدم شناخت . و منم نمیبخشم پدر و مادرم و پدرشوهر مادرشوهر و شوهر سابقم و افرادی که باعث شدن خودمو از چاله به چاه بندازم . 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
همه جاها همینه من غیر این ندیدم یا خیلی انگشت شمار دیدم انگشتر گذاشتن یکماه بعد عقد

خوب اشتباهه . زمانی باید داد تا هم دیگه رو بشناسن. با یکی دو جلسه صحبت نمیشه به نتیجه نهایی رسید . رفت و آمد می خواد و این که در موقعیت های مختلف چه واکنشی نشون میدن . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
البته دیدم ازین موردا ولی میگفتم شاید تنها دلیلش این نباشه😬الان زندگیتون خوبه انشالله؟

خدا رو شکر خوبه.

اما زنی که خرج نداره ارج نداره. 

خودم کار می کنم. و هزینه هام پای خودمه. بمیرم هم یه ریال نمیده. 

میگه خونه بابات می رفتی سرکار . اینجا ااومدی بخوری و بخوابی!!!!!

ممنون عزیزم من سوالای کلی میپرسیدم... اگه بخوای بری تو جزئیات صد جلسه باید ادامه بدی ... سوالات کل ...

خیلی مهمه به دل ادم بشینه من تا جلسه چهارمم ادامه دادم بعد دیدم نه اصن طرف به دلم نمیشینه 

من کلا هیچ کی به دلم نمیشینه🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم
من یادم نیست خاستگاری تا نامزدی چقدر کشید😆😐 ولی فکر کنم سه هفته یا یه ماه بود.شوهرم میگفت صبر کن ...

اتفاقا منم نظرم همینه اگه ۱۰سالم باهم دوست باشی ۱۰ سالم تو عقد باشی تا نری زیر یه سقف طرفتو نمیشناسی واسه همینه که میگن بعد ۵ سال که از عروسیت گذشت بچه دار شو که قشنگ طرفتو بشناسی😊

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....