2733
2739
عنوان

یه چیزی اینجا خوندم توی هنگم😐😶🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره اینو قبول دارم ولی اینم میدونم حداقل یه شناخت بیشتری باشه احتمالش کمتره نسبت به اینکه هییچ شناخت ...

چرا فکر میکنی هییچچچ شناختی نیس..اخلاق ادما باهم فرق دارا بخدا دیدم ک میگن گاهی تا شش ماه شناخت بدست نمیاد.گاهی دوهفته ای میاد.بنظرم بستگی ب پیچیدگی و ساده بودن دو طرف داره

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
چرا نمیخوان شناخت پیدا کنیم؟؟؟؟ دقیقا یه خواستگار  واسه من اومد یه جلسه صحبت کردیم اومدیم بیرون ...

وا انگاراومده بوده جنس بخره 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740

یکی ار فامیلایه ما هم تو همین کرونایی بدون هیچ شناختی طی دوهفته عقد کردن و جشن گرفتن 

البته به گفته خودشون تحقیق رفتن ولی خب نمیدونم چه طورری اعتماد کردن 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
چه عقیده مزخرفی داره

اره من اون موقع 18سالم بود یه جوری نگام میکرد که انگارمن بدبخترین آدم روی زمینم حالا شغل شوهرش چی بود نمیگم بد بود به کسی برنخوره لطفا دست فروش بود

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
خب شما موافق بودین؟ نمیگفتین الان قراره با چه مردی زندگی کنم؟ اصن چه حسی بهش دارم اخلاقش چه جوریه؟&n ...

نه اتفاقامخالف بودم چون عاشق پسرعمه ام بودم وعشقمون دوطرفه بودش  اماخونواده ام گفتن یامایاعشقت بهت جهیزیه نمیدیم اگه باهاش ازدواج کنی نه خونت میایم نه میتونی بیای خونه مون فرداهم مشکلی داشتی خودت بایدحل کنی به ماربطی نداره منم16سالم بود ومجبورشدم عشقموبزارم کنار تنهاگناه عشقم این بود که فامیل بودش،یه ماه بعدشم منو به اجباربه یه غریبه دادن ولی شوهرم ادم خوبی بود باسیزده سال اختلاف سنی ،تایه ماه پیش ادم خوبی بود ولی یه ماهه یه کاری کرده ازهمه زندگی بدم میادومجبورم بسازم

خواستگاری تا ازدواج ما دوروز بیشتر نبود...اشکالش جیه...

خب عجیبش همینه

توی این دو روز شما از کجا میتونی اون مردو بشناسی؟ 

از کجا میتونیم بفهمیم اصن دوسش داریم؟ 

اخه برام سخته ببینم یه نفر میره زن یه نفر میشه که نه تاحالا دیدتش اصن هیج حسی بهش نداره

اخه توی دوروز که نه میشه عاشق شد نه درست و حسابی طرفو شناخت

خب از شما خوب شده و همیشه خوشبخت باشین🤩😍 ولی شما خودت چه حسی داشتی؟  اخه مگه با یه جلسه میت ...

ممنون عزیزم من سوالای کلی میپرسیدم...

اگه بخوای بری تو جزئیات صد جلسه باید ادامه بدی ...

سوالات کلی در مورد

تعصبات

اخلاق

و ...

2706