2737
2739
عنوان

یه چیزی اینجا خوندم توی هنگم😐😶🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 154 پست
اگه آدم به دید شناخت نگاه کنه. توی یه مسافرت دو روزه یا توی یه گشت شهری هم خیلی چیزها دستش میاد.&nbs ...

چرا

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
انقدر بودن 4 سال هم عقد بودن و هیچ شناختی حاصل نشده.

اونا احتمالاً شناخت داشتند ولى به خاطر حرف مردم و اينكه: واى الان ازدواج نكنيم بهد از چهار سال، برامون حرف در ميارن! مجبور شدند عروسى كنند

بعدش هم همينجورى رو حرف مردم جهنم رو ادامه دادند

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنتی مث هندونه خریدن یا خوب میشه یا بد  سیستم شخمی

ای بابا 😩ربطی ندارهدخترخاله ام چند سال دوست بودن واسه هم میمردن چهار ماه بعد عقد زدن به تیپ و تاپ هم جوری که خانواده هاشون باهم درگیر شدن

2731
از شماهم کم بوده باز حداقل 50 روز بهتر از 14 روزه

اما اون پنجاه روز منو شوهرم نمیدیدیم همو 

فقط فرصت بود برای فکر کردنم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
من و شوهرم فقط ی جلسه باهم صحبت کردیم .الانم ۵ ساله خوش و خرم داریم باهم زندگی میکنیم 

خب از شما خوب شده و همیشه خوشبخت باشین🤩😍

ولی شما خودت چه حسی داشتی؟ 

اخه مگه با یه جلسه میتونی طرفو بفهمی

اصن بفهمی دوسش داری یا نداری؟ 

چه جوری علایق و اخلاقشو توی یک جلسه بفهمی؟ 

2738
تعجب نکن گلم . من دیدم . دوران عقد رو نامزدی میدونن و برای شناخت میزارن . البته به نظر من اشتباهه. و ...

خب عقد دیگه زن و شوهرن بخوان جدا شن زنه میشه مطلقه دیگه شناخت نیست که

گفتم پسرعمم بودولی اصلا باهم ارتباط نداشتیم فکروکن ۱۵ سال منو ندیده بوداگه میدیدم نمیشناخت ولی من دو ...

فامیل بودین و شناخت هم داشتن خانواده ها 

همون بوده 

ولی بازم زود بوده 

ان شاالله کنار هم  خوشبخت باشین

خدایا شکرت 
تعجب نکن خواستگاری تاعقدمن شش روزطول کشیدش و ازدواج سنتی بودش  

خب شما موافق بودین؟ نمیگفتین الان قراره با چه مردی زندگی کنم؟ اصن چه حسی بهش دارم اخلاقش چه جوریه؟ 

من یادم نیست خاستگاری تا نامزدی چقدر کشید😆😐

ولی فکر کنم سه هفته یا یه ماه بود.شوهرم میگفت صبر کن بیشتر فکر کن بیشتر صحبت کنیم و اینا گفتم یه وقت دیدی بیشتر فکر کردم نظرم عوض شدا😁

نامزدی تا عقدم 10 روز.

دو سال هم عقد بودم اما به نظرم تو اون دو سال هیچ شناختی از همسرم و خانوادش پیدا نکردم.بعد عروسی شناختم تازه..

2706