2752
2734
عنوان

یه چیزی اینجا خوندم توی هنگم😐😶🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 154 پست
پس چه جوری شما  به این نتیجه رسیدی که میتونی باهاش خوشبخت باشی و دوستش داشته باشی؟ 🤔

اخه همسایه بودییم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب عجیبش همینه توی این دو روز شما از کجا میتونی اون مردو بشناسی؟  از کجا میتونیم بفهمیم اصن د ...

اصلا دلیل نیست...طرف ی سال نامزد میمونه بعد چند وقت جدا میشه...من مثلا پسر عمومو میشناختم عاشقشم بودم دیگه شناخت از این نزدیکتر...چی شد ...ریده شد توش...

ولی ازدواج دومم..اشنایی و ازدواجمون دوروز بود...الان دوسال گذشته ما باهم مشکل تداریم خیـــــــلی راضی هستیم

خوب اشتباهه . زمانی باید داد تا هم دیگه رو بشناسن. با یکی دو جلسه صحبت نمیشه به نتیجه نهایی رسید . ر ...

الان ۸۰درصد ازدواجا باهم دوستن نباشنم یکی دوماه حرف میزنن به شناخت میرسن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
چرا نمیخوان شناخت پیدا کنیم؟؟؟؟ دقیقا یه خواستگار  واسه من اومد یه جلسه صحبت کردیم اومدیم بیرون ...

در مورد اون آقا که خاستگار شما بوده نمیدونم

کسایی که من دیدم رفتار پسره خوب نبوده چند بار نامزدیشون به هم خورده دقیقا برا آخرین مورداشون عجله میکنن و بیشتر هم خانواده پسر عجله دارن 

خدایا شکرت 
الان ۸۰درصد ازدواجا باهم دوستن نباشنم یکی دوماه حرف میزنن به شناخت میرسن

دوستی یا صحبت . کلا باید شناخت وجود داشته باشه . از نظر مشاورین و روانشناسی یه آدم نهایتا میتونه سه ماه نقش بازی کنه و بعد از اون خود واقعی شو نمایش میده . برای همین اغلب میگن حداقل سه ماه باید اشنا بشید تا بتونید تصمیم بگیرید . حالا بماند که مواردی بود خیییلی خوب نقش بازی کردن یا طول کشیده بیشتر . ولی اغلب سه ماهه . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
خدا رو شکر خوبه. اما زنی که خرج نداره ارج نداره.  خودم کار می کنم. و هزینه هام پای خودمه. بمی ...

پس پولایی که درمیاره چیکار میکنه 

چرا با هم خرج نمیکنین

مگه زندگی مشترک نیست

خدایا شکرت 
من چن وقت پیش یکی از آشنایان همینطور بودن  پدردختر گف تا عقد نکردن نمیتونن دوتایی صحبت کنن ...

بيشتر اين كندوى عسلها از بيرون عسله، از درون از زهر مار بدتره! مگر اينكه يه آدمى باشى دم غنيمت دان! يعنى صرفاً اينكه پولى دستت بياد و خرج كنى و فخر بفروشى كافى باشه برات... وگرنه براى زندگى مشترك واقعى كه هر دو اندازه هم براى زندگى تلاش كنند و هر دو اندازه هم احترام و عزت داشته باشند تو زندگى، اين زرنگ بازى ها جواب نميده

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
خیلی مهمه به دل ادم بشینه من تا جلسه چهارمم ادامه دادم بعد دیدم نه اصن طرف به دلم نمیشینه  من ...

ایشون جلسه اول حتی قبل از اینکه بریم صحبت کنیم ظاهرش ب دلم نشست بعد از صحبت هم با حرفاش و طرز بیانشون باطنش رو تشخیص دادم چطوریه دیگه اونم ب دلم نشست .

چرا نمیخوان شناخت پیدا کنیم؟؟؟؟ دقیقا یه خواستگار  واسه من اومد یه جلسه صحبت کردیم اومدیم بیرون ...

نمى دونم باايشون ازدواج كردين يا نه! ولى همين خودش يه شناخت بوده... معلومه اين آدم فقط نظر خودش براش مهمه 🥴

خب شما چه جوری قبل از ازدواج ب این نتیجه رسیدی که شوهرتون میتونه خوشبخت کنه؟  

استارتر جان! البته سؤال درست اينه:

چطور فهميدى مى تونيد با هم خوشبخت باشيد؟

وگرنه هيچ كس جز خود آدم نمى تونه خودش رو خوشبخت يا بدبخت كنه! شوهر كى باشه كه آدم رو خوشبخت كنه   

دوستی یا صحبت . کلا باید شناخت وجود داشته باشه . از نظر مشاورین و روانشناسی یه آدم نهایتا میتونه سه ...

ازدواج واقعن هندوونه دربستس تا زیر یه سقف نمیتونی ببینی چخبره چه اخلاقای خوبو بد داره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نه اتفاقامخالف بودم چون عاشق پسرعمه ام بودم وعشقمون دوطرفه بودش  اماخونواده ام گفتن یامایاعشقت ...

عزيزم

از مدل مخالفت خانواده معلومه نبايد رو انتخابشون هم حساب ميكردى

نمى دونم چى بگم واقعاً

كاش خانواده هاى ايرانى با دختراشون مهربون تر بودند يه كم 😔 كودكى همسرى از رو اجبار خيلى بده 

بيشتر اين كندوى عسلها از بيرون عسله، از درون از زهر مار بدتره! مگر اينكه يه آدمى باشى دم غنيمت دان! ...

ن خانواده بسیار نجیب و عروس دوستی هستن 

خیلی مومنن 

خیلی دست و دلباز 

پسره هم عاشق زنش شده 

خیلی خیلی خیلی خوشبختن 

ما از نزدیک در جریانیم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟