2733
2734
عنوان

بچه ها چرا کسی با مرده شور ازدواج نمی کنه؟؟ /:

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناهار نَخِردیم  

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2731

و باز هم مسائل مرگی طورررر 

من رو فاز مردنم همچنان تاپیکا بهش زرا پسنذ

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
چون میترسن ...ولی از چی میترسن😐🤔

اون خواستگار منم بود مامانم نزاشت کار به من بکشه جواب ردو داد

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2740
نمیری😂😂😂مگه کارمندبانکه همکارکجایه خواهر 

، 😂😂😂

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
و باز هم مسائل مرگی طورررر  من رو فاز مردنم همچنان تاپیکا بهش زرا پسنذ

اره منم فک کنم خدا میخواد مرگمو بهم الهام کنه ۳مین تامیک مرگ ک امشب میرم توش

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2706