2737
2734
عنوان

کیک تولد دخترم 📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 133 پست
شش تخم مرغ قالب بیست سانت ارتفاع ده یا دوازده بود نمیدونم

خیلی خوب شده البته منم اون کیکمو که فکسو دادم با ۶ تا تخم مرغ بود چون قالبم کوچیک یود موادمو نصف کردم

خدایااااا شکرت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اسفنجی..فقط من داخلش یک ق مرباخوری نسکافه ریختم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
بچه ها تا کیکامو پیدا کنم ماکارونیمو ببینین 😂😂شات گرفتم حجم کم شه

عالیه

ولی چند روزه بی اشتها هستم بدجور

هم من هم همسرم

هر چی میبینم هم دلم نمیخواد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
چه خوب اخه من هر وقت از اینترنت گرفتم خراب شده میتونی دستور کیک همسرتونم بزارید؟ 

گزاشتم😊

عالیه ولی چند روزه بی اشتها هستم بدجور هم من هم همسرم هر چی میبینم هم دلم نمیخوا ...

نمیترسونمت ولی
مراقب کرونا باشین بس اشتهایی هم از علائمش هست..

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
2738
این شکلاتی..حرف اول میزنه تو کیک های شکلاتی https://www.ninisite.com/discussion/topic/4585591/دو-ت ...

کیک اولی کیک تولدمه

نمیترسونمت ولی مراقب کرونا باشین بس اشتهایی هم از علائمش هست..

بیخیال کرونا😊😊

مرسی عزیزم❤️

خواهش

خلاصه دستور هر چی خواستین در خدمتم😁😁

هر چی که امتحان کردم و خوب بوده

کیک تزین کیک همسرتون رومیزارین؟ میخوام اگه اجازه بذین اسکرین شات بگیرم. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4600739/تولدم-مبارکعکس?postId=152550884

2706