2733
2734
عنوان

کیک تولد دخترم 📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 133 پست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4600739/تولدم-مبارکعکس?postId=152550884

من فردا مدل کیک شمارو درست میکنم. خداکنم خب بشه

فقط یه مشملی هست اونم لینه مه قالب20من دیواره کوتاست بدنمیشه؟ 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فردا مدل کیک شمارو درست میکنم. خداکنم خب بشه فقط یه مشملی هست اونم لینه مه قالب20من دیواره کوتاس ...

هااا ب نکته خوبی اشاره کردی😂😂😂

اگر کاغذ روغنی داری برای قالبت دیواره درست کن😝

مثل من

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731
من فردا مدل کیک شمارو درست میکنم. خداکنم خب بشه فقط یه مشملی هست اونم لینه مه قالب20من دیواره کوتاس ...

منم میخوام بعدا عکس کیکتو ببینم😮

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
دمت گررم تو مخی مخ داری حیف میشی تو نی نی سایت😂😂😂❤️😍😍

😆😆😆😆زیاد نمیام که حیف نشم

تاپیکا خیلی بد شده😑

خواهش خلاصه دستور هر چی خواستین در خدمتم😁😁 هر چی که امتحان کردم و خوب بوده

ببین دمای تستر یا فر ربط داره فکنم

من تستر دارم

فر ندارم

داخل تستر دمای 170 و 1 ساعت میذارم اما پف نمیکنه

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
2740
ببین دمای تستر یا فر ربط داره فکنم من تستر دارم فر ندارم داخل تستر دمای 170 و 1 ساعت میذارم اما پ ...

پف نکردن در اصل یکی بخاطر

طرز هم زدن تخم مرغه

بعد بخاطر ارد مرغوب وبکینگ پودر سالمه

دمای فر ۱۷۰خوبه

ربطی نداره ب پف کردم

امدی تگم کن عکس کیک وبفرستم واست

هستی یا نه😊