2733
2739
عزیزم توی زندگی همه مشکلات مختلف پیش میاد ما وقتی یه ادمی که بچه دار شده دچار مشکل میشه، نمیگیم بخا ...

لعنت به کشورهایی که خدا رو قبول ندارن و شما اونا رو الگو قرار میدین به عنوان کشور پیشرفته بابا اونا مسیحین یهودین مگه شما باید از اونا الگو میگیرن همین یهودیها اسرائیل زنهاشون کلی بچه میارن اونوقت شما از هیچ جا خبر ندارین یه مشت عکس و فیلم رو میبینید هی می گین کشورهای پیشرفته  

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی اینقدر با غرور و تکبر حرف نزن و نگو اگه صلاح بدونم بچم رو نگه میدارم وگرنه سقطش میکنم وهی ...

هدیه چیه بابا

با یه  روند کاملا فیزیولوژیک که توی خیلی از حیوانات هم هست که اسپرم به تخمک رسیده و نطفه شکل گرفته

حالا یکی شرایط بزرگ کردن بچه رو داره و نگهش میداره

یکی هم نداره شرایطش رو و سقطش میکنه

همچین میگن هدیه و سانتیمانتال بازی درمیارن انگار شخص جبرئیل اومده یه بچه‌ی کامل ‌ تبرک یافته رو گذاشته تو رحمشون🤦🏼‍♀️

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
من هروقت حامله شدم و شرایط ش رو نداشتم حتما سقط میکنم هرکسی هم دوست داره بهم بگه قاتل  برام ذر ...

بابا عاقل بابا عقل کل😂اونموقه که خدا این حرفو زده از آینده خبر نداشته و فقط تو همان زمان بوده🤦‍♀️🤦‍♀️😳

2731
عزیزم توی زندگی همه مشکلات مختلف پیش میاد ما وقتی یه ادمی که بچه دار شده دچار مشکل میشه، نمیگیم بخا ...

امار خود کشی و بیماری های روانی و خیلی چیزای دیگه هم بینشون بالاست شما فقط شرایط اقتصادی رو اونجا نبین گرچه خیلیاشون از لحاظ اقتصادی هم خیلی شرایط گل وبلبلی که من و شما تصور میکنیم ندارن 

لعنت به کشورهایی که خدا رو قبول ندارن و شما اونا رو الگو قرار میدین به عنوان کشور پیشرفته بابا اونا ...

من با عقل و منطق خودم قضاوت میکنم و دنبال الگو نیستم

کاری هم با دین مردم ندارم

مطابق با نظر و عقیدت خودم، با سقط جنین و داشتن این حق و قانونی بودنش هم کاملا موافقم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2740
خیلی خنده داره بخدا چطور زن بالغ فرق جنین و کودک رو متوجه نمیشه؟!

چطور آدم میتونه انقدر سطحی نگر لاشه که فکر کنه روح بچه هم همون روحی که با زیر خاک رفتن جسم وجود داره و به معاد میره تو جنین وجود نداره

و یه زن بالغ قبل از تکامل اون روح تو نطفه خفه اش می کنه چون فکر میکنه اگه اون بیاد جلش تنگ تر میشه

امار خود کشی و بیماری های روانی و خیلی چیزای دیگه هم بینشون بالاست شما فقط شرایط اقتصادی رو اونجا نب ...

امار بیماری های روانی توی کشور ما هم بالاست

خیلی بالاتر از کشورهای جهان اول

اینا ربطی به سقط جنین نداره

مردها که سقط جنبن نمیکنن، اونا چرا بیمار میشن؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
چطور آدم میتونه انقدر سطحی نگر لاشه که فکر کنه روح بچه هم همون روحی که با زیر خاک رفتن جسم وجود داره ...

خانم همه اعتقاداتشون مثل شما نیس

همه مثل شما به روح معتقد نیستن

یا به روح داشتن جنین معتقد نیستن

قرار نیس هرکسی افکار و عقایدش مثل شما نبود، سطحی نگر باشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
من با عقل و منطق خودم قضاوت میکنم و دنبال الگو نیستم کاری هم با دین مردم ندارم مطابق با نظر و عقید ...

اگه دنبال الگو نیستی چرا عقلت دنبال کشورهای به ظاهر پیشرفته اس بقول خودت اون کشورها دین اسلام و خدا رو جهان سومی میدونن اونوقت آدمهایی مثل شما که فقط ظاهر رو میبینی من اونا رو پیشرفته و همه چی دون حساب میکنین با این افکار باید یهودیها شما رو جهان سومی حساب کنن

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝

این که میگم تجربه ی من نیست چون مجردم

این داستان به دنیا اومدن منه:)

من پنجمین دختر یک خانواده ی پر جمعیتم شیش تا بچه ایم و من اخریم و مادرم منو ناخواسته باردار شده و تو فکر سقط هم بوده حتی یه سری دارو گیاهی و دم نوش و خلاصه راه های خانگی امتحان کرده ولی من سفت چسبیده بودم ول کنم نبودم بابام میگفت هدیه ی خداست بذارید بیاد چون اون موقع خواهر بزرگترم ازدواج کرده بود و مامانم خجالت میکشید داماد داره و حامله هم شده خلاصه دکترش گفته بود دیگه حرف سقطو نیار مثل اینه بگی برو تو.خیابون یه آدم بکش مگه من میتونم قاتل شم دیگه مامانمم منو نگه میداره و وقتی به دنیا میام وزنم کم بوده بابام از کارش مرخصی میگیره و دو ماه میمونه خونه تا مطمئن بشه من جون سالم به در میبرم و بهم رسیدگی میکنه الان همه ازدواج کردن من23سالمه و دانشجوم و دل گرمی خونمونم مامانم همیشه خداروشکر میکنه که نگهم داشت

میخوام بگم

اگه خدا بهتون هدیه داد

پسش نزنید

چون

هر آن کس که دندان دهد نان دهد:)

من با عقل و منطق خودم قضاوت میکنم و دنبال الگو نیستم کاری هم با دین مردم ندارم مطابق با نظر و عقید ...

خب متاسفانه شما تو یه مملکت اسلامی زندگی می کنید و طبق منطق اسلامی و صد البته انسانی این کار قبیحه 

اگه همه آدما با عقل و منطق خودشون میخواستن قضاوت کنن سنگ رو سنگ بند نبود

چون ما آدما به طرز وحشتناکی خودخواهیم

2706