2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما لازم نیست دستور خدا رو به من بگید خودم به اندازه کافی در جریان هستم  اوکی من منتظر عوابقش ...

ببین گلم اگر خدا و قرآن رو قبول داری پس باید از قوانینی که گذاشته اطاعت کنیم.

اگر نداری که دیگه که هیچی دیگه.

طرف حساب من هم خدا هست نه شما نه مردمی که فتوا میدن خدا میبینه  خدا شاهده  نه شما که پش ...

به تو هر چی بگیم بی فایدس🤦‍♀️برو‌جانم برو خدا قوت تا جون داری سقط کن و‌با همون خدایی که برای خودت ساختی راحت باش

2728
هدیه چیه بابا با یه  روند کاملا فیزیولوژیک که توی خیلی از حیوانات هم هست که اسپرم به تخمک ...

اگه از نظر شخص شما خلقت انسان با حیوان خیلی تفاوتی نداره پس ببخشید بین خودت و اون حیوان هم نباید زیاد تفاوت ببینی این هم بگم خودت شأن انسانیتت رو با این مثال پایین اوردی 

خب متاسفانه شما تو یه مملکت اسلامی زندگی می کنید و طبق منطق اسلامی و صد البته انسانی این کار قبیحه&n ...

این موضوع تو محدوده ازادی های فردی محسوب میشه‌

صرف اینکه مملکت اسلامیه، به شما مجوز تحمیل عقایدتون رو نمیده

میبینید که توی خیلی از کشورها حق سفط جنین وجود داره و به مراتب جامعه سالمتری نسببت به ما دارن و قشنگ سنگ هاشون رو هم بند شده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
ای بابا. انشالله زودتر خوب بشی. سرکار نمیری دیگه؟؟ کار همسرتون سبک‌تر شد؟

مرسی عزیزم🌺

نه متاسفانه، چند وقته اومدیم تهران زندگی میکنیم و فشار کاری همسرم بیشتر هم شده

منم ویارم زیاده، خطر کر‌ونا هم هست، موقتا کار نمیکنم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2740
خانم همه اعتقاداتشون مثل شما نیس همه مثل شما به روح معتقد نیستن یا به روح داشتن جنین معتقد نیستن ...

اینجا تبادل نظره

شما گفتید کدوم آدم عاقل فرق بچه و جنین رو متوجه نمیشه

منم خدمتتون عرض کردم جنین با بچه فقط تو ابعاد مادی فرقی داره

البته خب بعضا آدمایی مثل شما به تجرد روح اعتقاد ندارن که اون بحثش جداست

کسانیکه معتقدن به معاد و روح

معتقدن به قرآن 

این کار گناهه کبیره و قتله نفسه

بقیه دوستان راحت باشید

چون کلا بنیادتون فرق داره

این موضوع تو محدوده ازادی های فردی محسوب میشه‌ صرف اینکه مملکت اسلامیه، به شما مجوز تحمیل عقای ...

مگه تو با قوانین اون کشورها داری تو کشور خودت زندگی میکنی هان؟ تو کشور ما سقط ممنوعه چون خدا گفته کم فلسفه بافی کنین با این افکار غرب گرایانه تون

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
اگه دنبال الگو نیستی چرا عقلت دنبال کشورهای به ظاهر پیشرفته اس بقول خودت اون کشورها دین اسلام و خدا ...

حالتون خوبه؟!

عقل من دنبال هیچ کس و هیچ کجا نیس

من فقط شرایط اون کشورها به عنوان مثال ذکر کردم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧