2733
2734

چند روزی هست متوجه شدیم دیابت داره قند خونش خیلی بالاست الان پیشش بودیم فشارش افتاده بود اصن هوشو حواسی نداره خیلی لاغر شده چیزیم نمی خوره الان داشتم نگاه میکردم که ببینم چیا واسش خوبه چیا ضرر داره خیلی متوجه نشدم اگه در موردش میدونید میشه راهنماییم کنید ممنون میشم😞😞

نمیدونم چی بنویسم والا.....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید زیر نظر دکتر ببریشون... کلا قندها حذف بشه نان برنج ماکارانی ممنوع ...نون جو یا سبوس دار ب مقدار کف دست خورده بشه برنج چند قاشق بیشتر نخورن با سبزیجات خودشونو سیر کنن باید نسبت ب قندشون میزان قندها تو هر غذایی رو بسنجین و بهشون بدین ...نوشابه ها ممنوعه.حتی بعضی میوه ها قندشون بالاست نباید بخورن ..کیکها و شیرینی ها ممنوع  الان ناشتا ببینین قندشون چنده.... باید دارو بخورن...سر بادمجونو بپزید ابش بدید بخورن یا بامیه بپزید بدید خای با ابش بخورن این دو مورد قند خونو زود پایین میاره...ولی خب همونطور ک قند بالا میره باید همش چکاب بشن با دستگاه قند خانگی ک یکوقتم قندشون بیش ازحد نرمال پایین نیاد 

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
باید قرص مصرف کنن و شیرینی جات و غذاهای نشاسته دار مثل نون و برنج  رو کمتر بخورن .

اره دکترش واسش دارو نوشت من حالم خوب هیچ وقت بابابزرگمو این جوری ندیده بودم😭😭😭💔میخوایم ببریمش یه دکتر دیگه خودمم میخوام عداهاشو کنترل کنم

ممنونم

دکتر ببریدش آزمایش میگرن قند دوساعته و قند دو ماهه اش اندازه میگیرن ... دارو میده . دستگاه تست قند خون خانگی هم حتما بگیرید. نوشابه . کیک و بیسکوئیت . شربت و شیرینی و بستنی  اصلا نخوره . سیب زمینی و ماکارونی و برنج کم کم کنه .. میوه روزی سه تا بیشتر نخوره . قند و شکر حذف . گوشت و تخم مرغ و لبنیات و سبزیجات بخوره بیشتر .. نون جو رو جایگزین نون گندم کنه . 

مگه دارو مصرف نمیکنه؟ باید زیر نظر دکتر باشه چون شاید خود بدنش لج افتاده باهاش و با خوردن درست نمیشه ...

دو روزه مصرف میکنه 

در موردش غذاش واسه این میگم کلا چیزی نمیخوره میگه میل ندارم 😢😢😢

بردیم تازه متوجه شدیم هنوز جواب ازمایشاش نیومده فقط دو روزه که میدونیم دیابت داره

باید دارو بخوره احتمالا 

و نون و برنج باید خیلی خیلی کم بخوره 

بیشتر مرغ آب پز یا ماهی بهش بدید یمدت 

تست کلیه هم بگیرید ازش حتما

اره دکترش واسش دارو نوشت من حالم خوب هیچ وقت بابابزرگمو این جوری ندیده بودم😭😭😭💔میخوایم ببریمش یه ...

انقدر خودتون نبازید ... من ۳۴ سالمه دیابت گرفتم 😐 لابد باید دقت کنم از غصه . روحیه مهم ترین چیره تو کنترل بیماری. 

2706