2737
2734
عنوان

ب شوهرم گفتم ب خواهرش اخطار بده😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2563 بازدید | 103 پست
بگو آدم فقد از لب شوهر باید ببوسه این ینی چیی

خودشو زده ب خنگی وگرنه سلیطه ای هست برا خودش. میترسم دعوا راه بندازه پیش شوهرم بد شم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
چیکار کنم اخه. با زبون میگم نمیفهمم میترسم بزنه ب بی حیایی دعوا راه بندازه

بهتره تو بزنی به بی حیایی دعوا راه بندازی

مسئله خیلی مهمیه

دهن ادم بزرگسال باکتری داره

ممکنه مسواک نزده باشه

در کل کثیفه

بچت مریض میشه یه عمر پشیمونی برات میمونه

{ خانم هستم }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بدم میاد از ادمای نفهم منم همین مشکلو داشتم وقتی بچم کوچیک بود.  حالم بهم میخورد چندشم م ...

چیزی نگفتی بهش؟ ببین چ کثافتیه وقتی دخترم شیر میخوره میگه اگه تو تخوری من میخورما😑منظورش سینه ی منه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2731
بهتره تو بزنی به بی حیایی دعوا راه بندازی مسئله خیلی مهمیه دهن ادم بزرگسال باکتری داره ممکنه مسوا ...

فقط نمیخام پیش شوهرم بد شم. اگه باز اونجوری بوسید بهش میگم اگه یبار دیگه از لب ببوسی دیگه بچمو نمیدم بغلت. 

خودشونو صاحب بچه میدونن

چیزی نگفتی بهش؟ ببین چ کثافتیه وقتی دخترم شیر میخوره میگه اگه تو تخوری من میخورما😑منظورش سینه ی منه

خاک تو مخش😕

چرا بابا 

بهش گفتم این چکاریه من هر بار میخام شیرش بدم سینمو میشورم. 

تو که بچه هم شیر نمیدی خالی خالی میخای بذاری دهن بچه چیکار؟ 

میگه میخاسته گریه کنه منم خاستم ارومش کنم

منم گفتم خب بغلش کن راه برو

هر کی نا ارومی کرد باید اینو بذاری دهنش؟ 😒

تا حد مرگ رفتم تا شب حالم بد بود😣

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
خاک تو مخش😕 چرا بابا   بهش گفتم این چکاریه من هر بار میخام شیرش بدم سینمو میشورم.  ...

قهر نکردن؟ 😂واسه من یه سلیطه ایه جر میداد منو. میگفت بچه ی خودمونه

بدش اومد ولی منم با داد نگفتم خودمو کنترل کردم

اخه داشتم لباس میپوشیدم بریم دیگه. 

زود از خونه زدم بیرون ولی به شوهرم گفتم یه بار دیگه ببینم شلوغش میکنم دیگه😫دیگه تکرار نکردن

2738
حالا در نزدنشو گفتم ب جهنم. فوقش یبار میاد میبینه لختم شاید خجالت کشید. از اون گذشتم. اینا کرونا و م ...

چقد این مشکلت شبیه منه؟منم ب خواهرشوهرم گفتم از لب بچمو نبوسه تا یه ماه باهام قهر بود

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

هر چقد سلیطه شد تو بدتر باش تا حساب کار دستش بیاد 

انقد هیچی نگفتی سلیطه شده عزیزم چندبار درست جوابشو بدی خودشو جمع میکنه 

نمیدونم شوهرم ناراحت شد یا نه. ب نظرتون بد گفتم؟ 

نه والا؛بخدا منم همین مشکلو دارم؛خداروشکر خواهر شوهرم ازوقتی گفتم یکم رعایت میکنه ولی امان از دست خواهرم هرچی بهش میگم یا چش غره میرم کارخودشو میکنه دارم دیوونه میشم ازاین حرکت؛بخدا من یا شوهرم هیچوقت حتی لب بچمم نبوسیدیم انقد ک ازاین کرونای لعنتی میترسیم

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
چقدر بدم میاد از ادمای نفهم منم همین مشکلو داشتم وقتی بچم کوچیک بود.  حالم بهم میخورد چندشم م ...

یاخداااااا جدی میگی؟؟؟؟؟چرا آخه؟؟؟؟؟؟میدونی علاج اینجور آدما چیه؟آر پی جی فقط دلم میخواد اون لحظه یه آر پی جی داشته باشم.....

حالا در نزدنشو گفتم ب جهنم. فوقش یبار میاد میبینه لختم شاید خجالت کشید. از اون گذشتم. اینا کرونا و م ...

وای منم بدم میاد از این حرکت ..کسی انجام بده جبهه میگیرم ..چرا خب نمیگی بگو من دوی ندارم لبای بچه مو ببوسی

برای رسیدن ب ارزوم صلوات بفرستین خوشگلا، مچکرم😍❤
اتفاقا من ب کم صبری معروفم. فقط از ترس دعوا چیزی نمیگم

بچت مهم تره یا ترس از دعوا؟؟؟؟؟من پای بچم باشه شوهرمم میشورم پهن میکنم جیگر گوشَته سلامتیش ازهمه چی مهتره

یاخداااااا جدی میگی؟؟؟؟؟چرا آخه؟؟؟؟؟؟میدونی علاج اینجور آدما چیه؟آر پی جی فقط دلم میخواد اون لحظه یه ...

منم دلم میخاست اتیشش بزنم

نمدونی چه حالی بودم😖

کلیییییی سر شوهرم دادو بیداد کردم که چرا دعواش نکردی

باید میبافتیش به هم😒

2706