2726
عنوان

ب شوهرم گفتم ب خواهرش اخطار بده😩

2560 بازدید | 103 پست

خانوما من سه تا خواهر شوهر دارم. یکیش ک کلا داخل آدم حساب نمیشه. تو 4 سال 1 بار دیدمش. بزرگه هم ک نگم. حتی عروسیمم کوفتم کرد. وسطیه مجرده. از اوناییه ک خودشو زده ب خنگی همه کار میکنه هر حرفی میزنه همه میزارن ب حساب سادگیش ولی خدا میدونه از اون زرنگ تر من تا حالا ندیدم. ما با مادر شوهرم اینا تو یه کوچه ایم. نزدیکیم به هم. اولین مشکلم این بود ک اینا اصلا در زدن بلد نیستن. خونه ی ما طبقه ی بالای مغازمونه. شوهرم چون هی میاد و میره در رو باز میزاره همیشه. خواهرش هم میاد میبینه در بازه سرشو میندازه پایین میاد تو حداقل زنگ هم نمیزنه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

درو ببندین حل میشه ها. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره ب شوهدت بگو ب خاهرش ی چیزی بگه

بگه :حریم شخصیتونو حداقل رعایت کنه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

حالا در نزدنشو گفتم ب جهنم. فوقش یبار میاد میبینه لختم شاید خجالت کشید. از اون گذشتم. اینا کرونا و مریضی هم حالیشون نیست. صبح تا شب تو کوچه ان. همه جا میرن. من بچه ی 2 ماهه دارم. میان خونمون بعد خواهر شوهرم دخترمو از لباش میبوسه. منم متنفرم از این حرکتش چند وقت پیش گفتم از لب نبوس رژ شیمیاییه بچه مریض میشه دفعه بعد اومد دیدم رژ نزده😑

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

امشب بازم اومدن هی دخترمو از لباش میبوسید دخترمم جدبدا یاد گرفته هر چی نزدیک دهنش میره زبونشو در میاره لیس میزنه. اون میبوسید اینم زبونشو در میارد. بهش یبار گفتم از لب نبوس ب حرفم اهمیت نداد

حالا در نزدنشو گفتم ب جهنم. فوقش یبار میاد میبینه لختم شاید خجالت کشید. از اون گذشتم. اینا کرونا و م ...

خونش حلال شد

من جایز میدونم بکشش

هرکی بچه کوچیکو از لب میبوسه کشتنش ازاده.

بچت مریض میشه نذار 

{ خانم هستم }
حالا در نزدنشو گفتم ب جهنم. فوقش یبار میاد میبینه لختم شاید خجالت کشید. از اون گذشتم. اینا کرونا و م ...

وای چقد نفهم من خودم حتی تا الان از لب پسر ۶ سالم  بوس نکردم بخاطر غیر بهداشتی بودنش این ک دیگه عمه هست😒😒

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
2706