2737
2734
عنوان

سریع ترین ازدواجی که بعده مرگ زن یا شوهر دیدین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21263 بازدید | 431 پست
این که درسته ولی اونایی که سریع ازدواج میکنن انکار منتظر بودن طرف بمیره فقط بعد سریع برن سراغ بعدی!

نه اینطوری نیست... ما از دلشون خبر نداریم.... هر کسی ی توان و ظرفیت داری...  بعضیا واقعا بدون زن نمیتونن طاقت بیارن.. 

فامیل مورد بوده  که بعد چن  ماه تجدید فراش کرده و یکی هم بعد چن سال هنوز ازدواج نکرده.... ...

عزیزم امضاتو اشتباه نوشتی که 🤕

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه به شوهرم گفتم راضیم بعدهفت من زن بگیری ولی بچه هامو بده به مامانم زیردست زن غریبه نباشه این مردا لطف کنن وقتی زنده ایم قدر بدونن بعد مرگمون پیش کششون باشه

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2728
یه بنده خدایی سرطان داشت شوهره می‌ره زن میگیره زنه خوب میشه الان دو تا زن داره 😐

وا 😅😅😅😅

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
آره هر کی ما رو با هم میدید فکر میکرد خواهر برادریم اصلا باور نمیکردن بچه هم داریم...الانم هر کی غری ...

دوسش داشتی ؟😞

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2738
خدا بیامرزه  عزیزم  خودت هم خیلی جوونی  حیف تنها بمونی

ممنونم خانومی...جوونم شاید به سن ولی درونم یه زن چهل پنجاه ساله اس به خدا

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
آره عزیزم 😁😆 از عمد اینجوری نوشتم نازنین😁💗

خخخ ببخشید قصد فضولی نداشتم گل بانو💖😘😘😘

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2706