2737
2734
عنوان

سریع ترین ازدواجی که بعده مرگ زن یا شوهر دیدین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21263 بازدید | 431 پست
بله خیلی سخته،منم بهش فکر میکنم اما استادمون میگفت چون اونا الگو بودن و اگر دیرتر از این اقدام میشد ...

اره منم اینو قبول دارم 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
یه چیز عجیبم دوستم گفت که فامیلشون ازدواج میکنه،بعد میان به خانواده دختر میگن،باکره نبوده و سر ده رو ...

وای عجب مرد بی وجدانی بودع ، خب یه دکتر میبردن دختره ی بیچاره رو

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عجب مرد بی وجدانی بودع ، خب یه دکتر میبردن دختره ی بیچاره رو

برده بودن،دکتر گفته بود باکره بوده و تازه ازدواج کرده،باز شک کردن دوروز بعد بردن یه دکتر زنان دیگه اونم گفته بود همین حرفو،حتی امام جماعت مسجد رفت با پدر پسره صحبت کرد و گفت این دختر پاکه و من خیلی موارد دیدم،اما متاسفانه قبول نکردن

پدر دختر هم بدون حرفی،رفت بی صدا دخترشو برداشت آورد

برده بودن،دکتر گفته بود باکره بوده و تازه ازدواج کرده،باز شک کردن دوروز بعد بردن یه دکتر زنان دیگه ا ...

بیچاره دختره چه دردی کشیده

2728
بیچاره دختره چه دردی کشیده

خیلییییی 

خیلی حرف و طعنه شنید

الان زندگی خوبی داره ولی خودش از نظر روحی خرابه و معلومه استزسای اون زمان هنوز باهاشه و افسردگیش مونده تا حدودی

خیلییییی  خیلی حرف و طعنه شنید الان زندگی خوبی داره ولی خودش از نظر روحی خرابه و معلومه استزس ...

بنده خدا😞

من الان یه سال و خورده ای همسرم فوت شده خاستگارم دارم ولی میگم حتی 10 سال دیگه هم ازدواج کنم بازم حر ...

عزیزم خدا رحمت کنه همسرت رو

دلیل فوت شون چی بود؟ 

امضاتون خیلی بهم ریخت منو

2740
یکیو دیدم بعد یک ماه از فوت زنش ازدواج کرد. البته سه تا پسر پشت سرهم داشت شاید واقعا از پسشون برنمیو ...

اینا حتما ناراحت نیستن از فوت همسرشون 

عزیزم خدا رحمت کنه همسرت رو دلیل فوت شون چی بود؟  امضاتون خیلی بهم ریخت منو

ممنونم عزیز خدا همه ی رفتگان رو بیامرزه

تصادف کرد..26 سالش بود😔

ببخشین ناراحتتون کردم

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤