2733
2734
عنوان

سریع ترین ازدواجی که بعده مرگ زن یا شوهر دیدین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21280 بازدید | 431 پست
من از یکی شنیدم ک شوهرش همکاره همون اقای شهید بوده  شاید نامزد کردن ولی اون به من گفت یه ماه ب ...

یه ماه نبوده احتمالا زود بوده زیر یسال مردم‌میگن یه ماه نشده ازدواج کرد.اگرنه اونا خودشون مقیدترن وحواسشون هست

یا رب العالمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زنعموم میگفت دوتا مرد تو فامیلشون به فاصله کم زناشون میمیره یکیش سر قبر اینقدر خودشو میزد و خاک میری ...

اخی دومیه چه وفاداره

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
یه ماه نبوده احتمالا زود بوده زیر یسال مردم‌میگن یه ماه نشده ازدواج کرد.اگرنه اونا خودشون مقیدترن وح ...

کلا از نظر روانشناسی هم یه سال زمان لازمه تا به خودت بیای و بتونی انتخاب درست کنی

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
2742
الکییییییی😮😮😮😮😮😮

باور کنین خودشو انداخته بود تو بغل شوهر جدیدش که اون موقع با هم دوست بودن و قرار بود بعد ازدواج کنن گریه میکرد 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
چقدر جوون بوده 😞😞😞 منم یه برادرشوهر داشتم تو همین سن فوت کرد

آره هر کی ما رو با هم میدید فکر میکرد خواهر برادریم اصلا باور نمیکردن بچه هم داریم...الانم هر کی غریبه منو میبینه فک میکنن مجردم و پسرم، داداشمه

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
2738
فامیل مورد بوده  که بعد چن  ماه تجدید فراش کرده و یکی هم بعد چن سال هنوز ازدواج نکرده.... ...

این که درسته ولی اونایی که سریع ازدواج میکنن انکار منتظر بودن طرف بمیره فقط بعد سریع برن سراغ بعدی!

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
یه ماه نبوده احتمالا زود بوده زیر یسال مردم‌میگن یه ماه نشده ازدواج کرد.اگرنه اونا خودشون مقیدترن وح ...

نه مطمئنم یه ماه بوده 

باور کنین خودشو انداخته بود تو بغل شوهر جدیدش که اون موقع با هم دوست بودن و قرار بود بعد ازدواج کنن ...

چه بیشعور بوده حالا هر غلطی میکنه سر قبرش نمی اوردش داغ خانوادشو تازه کنه

یا رب العالمین
باور کنین خودشو انداخته بود تو بغل شوهر جدیدش که اون موقع با هم دوست بودن و قرار بود بعد ازدواج کنن ...

چه چندش 😐

2706