2737
2739
پول خودم بوده از حلال هم حلال تر بود چون من قبل ازدواج شاعل بودم خودش خاست نرم سر کار گفت ماهیانه می ...

نمیخاد برا همه توضیح بدی

درست ترین کار ممکن رو انجام دادی ب نظرم

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
بنظرم وقتی وضعیت زندگی خودمون خوبه چراباید انتظارازپدرومادراداشته باشیم

هیچی والا.خیالمون هم راحته که حلاله.از جیب خودش داره میره تو زندگی خودش و برای بچه خودش.سیسمونی بیشتر زورگیریه از پدرزن تا هدیه

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهازوچی وظیفه خانوادت میدونی؟؟؟ سریع پولشوبده به مامانت زودتندسریع 😁

خنده دار نیست اصلا حرفتون. مگه دزدی کردم پول خودم بوده😑واسه جهیزیه ام وطیفه بابام نمیدونستم بهم لطف کرد واسم خرید کرد منم تا جایی که پول داشتم خودم خریدم چون شاعل بودم

نطر خاصی ندارم 
سلام ب روی ماهت بهترین دوست دنیا 

عزیزمی مهربونم 🌹😘

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2731
پول خودم بوده از حلال هم حلال تر بود چون من قبل ازدواج شاعل بودم خودش خاست نرم سر کار گفت ماهیانه می ...

اخه تو اولین پست گفتی با پول شوهرم 

اخه من از دروغ بیزارم مخصوصا به همسرم 

خودمو میذارم جای ایشون ببینم چه حسی داره دروغ شنیدن و احمق فرض شدن 

حالا هرکسی شرایط خاص خودشو داره منبودم ترجیح میدادم بگپ با پساندازم خریدم

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2738
بجای اینکه بگم 6 تعطیل شدم گفتم 8 نامزد بودیم دیشب تا حالا زندگیو برام جهنم کرد و زده زیر همه چی😔خو ...

نفهمیدم 

درست بگو

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
چرا خانواده دختر باید بخرن؟! تمام بدبختی بارداری و زایمان و شیردهی برای خانمه، مراقبت از نوزاد و خا ...

من رسم را میگم مگه نه هیچ جای دنیا چیزی به اسم سیسمونی و جهیزیه و مهریه و نفقه وجود نداره خلاصه هم مرد بدبخته تو ایران هم زن درست ماجرا همونه که تو اروپا و آمریکا هست 

اخه تو اولین پست گفتی با پول شوهرم  اخه من از دروغ بیزارم مخصوصا به همسرم  خودمو میذارم ...

من محض خنده گفتم با پول خودش دیدین که خیلی محترمانه توضیح دادم پستای پایین ولی بعضیا بد برداشت میکنن

نطر خاصی ندارم 
2706