2737
2734

من خیلی بسته نتم زود تموم میشه با نمیدونم مصرفم بالاست تو یه ماه 5 گیگ میگرفت من با پولایب که ازش میگرفتم برای خونه نون و سبزی اینا برم خرید کمتر میخریدم ولی برای خودم 5 گیک دیگه میگرفتم 

هنوز بعضی موقع ها کم میارم این کارو میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم😉خیلی وقیحیم ماخواهرجان🤓🤓

وقیح چرا،پدر مادر دیگه تو جهیزیه کمکتون کردن دیگه کافیه،وظیفه تامین لباس و وسایل بچه شما رو که دیگه ندارن،،،اگه هم دارن پس پدر مادر پسر هم باید سیسمونی بدن ،بچه رو که من تنهایی نزاییدم که خرجشم بابام بده،،،بعدشم چرا حاصل عشق و حال زن و شهر رو پدر مادر تامین کنن،دوطرف اگه عرضه ندارن چهار تا لباس واسه نوزاد بخرن پس بنظرم خیلی بیخود میکنن میذارن بچه دار بشن،،،شما خیلی کار خوبی کردی با پول همسرت سیسمونی خریدی

2731
چرا دیگه خانواده دختر باید بخرن حالا با پول اون خریدی خب میگفتی با پول  اونه

این چه حرفیه میزنی،،،،مگه بچه عیب و ایراده که خرجش رو پدر بیچاره دختر بده،،،زن بعد زایمان کلی اسیب میبینه ،،،مرد و خانواده همسر باید زن و بچه رو بذارن رو چششون و خرج سیسمونی رو بدن،حاصل عشق و حال شما و همسرت رو که نباید پدرت پرداخت کنه

ربطی به خرج نداره  به هرحال دروغ گفته  میتونست بگه با پولایی که بهم دادی خریدم(هرچند که ...

سلام عزیزم ، 

من موافقم که دروغ نباید باشه ولی همه افراد را مثل همسر محترم خودت نبین،  بعضی از آقایون و حتی خانواده هاشون تا بهشون بگی تو دلشون می مونه و اگر اون موقع نگن حتما بعدا" سرکوفت می زنن و با فلانی مقایسه ات می کنند و ارزش خانواده ات را پایین می آورند .

همه آدما مثل هم نیستن که بتونیم یه نسخه براشون بپیچیم و قضاوتشان کنیم .

ممنون 

این چه حرفیه میزنی،،،،مگه بچه عیب و ایراده که خرجش رو پدر بیچاره دختر بده،،،زن بعد زایمان کلی اسیب م ...

اون ماله جامعه ای هست که همه چیز درست باشه مگه نه مهریه و نفقه و... هم که ماله زنه از نگاه مردا زوره 

2738
نه اینکه حالا میدن،کل دنیا فقط مردای ایران از وسط اسمون افتادن

بالاخره تو قانون هست و کسی بخواد میتونه بگیره اگه این موارد بده که به نظر من بده کلش اشتباهه چه سیسمونی و جهیزیه و چه مهریه و نفقه 

سلام عزیزم ،  من موافقم که دروغ نباید باشه ولی همه افراد را مثل همسر محترم خودت نبین،  بع ...

سلام عزیزم 

بله متاسفانه خیلی از خانواده های شوهر این مدلی هستن 

حرفتون درسته 

این خانم هم طبق شرایط خودش این برخوردو کرده بود 

واسه من جای تعجب داشت که ازش پرسیدم 

و اینکه اصلا تو پست اول اشاره نکرد که پول رو همسرش داده به خودش 

ممنون از شما

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....