2733
2739
عنوان

کی به خاستگارم بگم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 109 پست
نمیشه که  فریب در ازدواج میشه

عزیزم شما عقد بودی ؟ میگی شناسنامت سفیده یعنی صیغه محرمیت بودین فقط ؟

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شناسنامه ات سفیده دیگه دختر وقتی از نظررررر قانون تو مجرد حساب میشی چه اصراری داری ک زیر و بمتو بریزی بیرون 

ول کن بابا 

جاری من نگفته بود مطلقه هستش 

بعد از زایمانش گفت تازه همه قربون صدقش هم رفتن 

نگو تو اصلا کی میفهمه اخه 

بعدها دوس داشتی ۱۰ سال بعد ازدواجت ب شوهرت بگو مث جاری من 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2731
عزیزم شما عقد بودی ؟ میگی شناسنامت سفیده یعنی صیغه محرمیت بودین فقط ؟

فکر کنم تو دوره عقد اگه دختر باکره باشه اسم پسر از شناسنامش پاک میشه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
اصلا نگو مردا مگه ميگن؟

عقد بوده 

صد در صد خودشون میفهمن

بدتره که اونطوری

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

جلسه اول بگو اینجوری میفهمی چقدر هم بهت علاقه داره اگه رفت به سلامت اگه هم موند بقیه حرفاتو بزن می دونی سعی کن از همین اول حرفاتو رک بهش بگی نه با ترس و کنایه و...😵

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
عقد بودم چون باکره بودم دادگاه نامه داد شناسنامم عوض کردم 

خب عزیزم همه بفهمن که دیگه خیالت راحت میشه و استرس جلسه اول و دوم رو نداری.

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2706