2733
2739
عنوان

کی به خاستگارم بگم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 109 پست
نمیشه که نگم بعدشم از خودم بشنوه خیلی بهتره تا از کس دیگه

من همدن اول گفتم یعنی داداشم به پسره گفت پسره که الان شوهرمه هم گفت من مشکلی ندارم وقتی باصداقت اومدید جلو خیلی خوبه بعدشم همه بفهمن مگه خلاف شرعه انگار چیکار کردی این امر که دیگه پیش پا افتاده شده 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همدن اول گفتم یعنی داداشم به پسره گفت پسره که الان شوهرمه هم گفت من مشکلی ندارم وقتی باصداقت اومد ...

منم نظرم اینه جلسه اول حضوری ب خود پسره بگم و بگم اگه این مساله براش مشکل و دوس نداره ب هیچ کس نگه و همینجا تموم کنه

مشاور گف جلسه ۶و ۷ بگو 

2740
اول ینی پشت تلفن یا جلسه اول دیدار ؟

من نمیدونما ولی من بودم همون پشت تلفن میگفتم اگه میخوای پخش نشه بگو که دلم نمیخواد کسی بدونه ، اینجوری بهتره چون از اول صادق جلو رفتی اونا دیگه خودشون میدونن

منم نظرم اینه جلسه اول حضوری ب خود پسره بگم و بگم اگه این مساله براش مشکل و دوس نداره ب هیچ کس نگه و ...

والا ما کلا ۳ تا جلسه داشتیم همون اول تو کوچه که به داداشم گفت قصدم خیره داداشم گفت قبلا یه بار جدا شده تو عقد   گفت پس به خانوادم نگو خودم بعدا بهشون میگم

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
اخر هفتس خاستگاری هنوز ک نیی

خواهر منم مشکل شما رو داره دوست دارم ببینم شما نتیجه تون چی میشه و به اونم بگم خوشحالش کنم که همچین موردهای هستن هنوز. آن شاالله عاقبت به خیر بشی عزیزم 

2706