2737
2739
عنوان

میخاند ن عروسی بگیرند نه طلا بخرند

| مشاهده متن کامل بحث + 3000 بازدید | 199 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا خانواده ی شوهر خواهرمم با کمال پرویی هیچچچ کاری نکردن 

حتی عیدی هم ندادن

یه تیکه طلا نگرفتن

بعد خواهرم میخواست بره اتلیه رفت تور کرایه کرد 

قبلشم پیرهن خریده بود

کلی شاکی شدن چرا دوتا گرفت 😒😒😒

خیلی ازشون بدمون اومد

مامانم برای داماد سلام فقط پدر و مادر داماد دعوت کرد😁

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

همسرت اگر حق رو به شما میده پس برید طلا رو بخرید. اجازه نمیخواد که ...

همسر من همه کارهارو خودش کرد اگر منتظر خانواده اش میموند تا الان هنوز عقد بودیم. 

دخترم 4 سالشه😂

در ضمن عروسی رو بخاطر سلامتی خودت و همسرت و بعد خانواده ات بیخیال شو. آرایشگاه و آتلیه برید و تمام.

خوب عروسی واقعا تو این شرایط درست نیست حتی مشهد رفتن ولی اینکه میگید طلا نگرفتن و حتی هیچ مناسبتی هم نیاوردن واقعا کار درستی نیست من جای شما باشم میگم و خانواده دو طرف باشیم برای مراسم خودتونم یه آتلیه برید و بگید هزینه عروسی و طلاهایی نگرفتین بدید به خودمون تا بریم طلا بخریم

2740

برا منم نمیگیرن طلا اولا خیلی غصه میخوردم

الان ن!خداروشکر ایشالله خونه ساختم هرچقدر بخوام شوهرم بدون منت میگیره

توهم غصه نخور اصلا مهم نباشه برات

اما عروسی اکه دوست داری بهشون بگو شما نگیرین اما مامانم گفته من هرجور شده برا دخترم ی شب میگیرم 

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊

من طلام ک میشد سرویس چون شوهرم خودش پول داد خریدن برام مناسباتم رو به قول شما گول کرونا رو زدن که عید طلافروشیا بستس ولی دوماه بعد عید دست شوهرمرمو گرفتم بردم طلا فرشی النگوی عیدونمو خریدم به گردنش ولی برام عروسی نگرفتن منم خیلی پافشاری نکردم چون ادمای لجبازی بودن مادر و پدرش رفتم بلکه از دستشون خلاص شم دوره عقد سخته زیاد نمون چون شوهرت طبع اونا رو داره و هنوز داره بااونا زندگی میکنه گوش میده حرفاشونو الان من دوماهه سرزندگیمم

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...

منم عقدم منتظرم تا اردیبهشت سال دیگه کرونا چی میشه اگرم عروسی بگیریم در حد ۱۵۰نفره اونم از نظر من زیاده میگم صد تا همسرم میگه نمیشه فامیل هامون زیادن

در مورد طلا هم وظیفه همسرته که بخره

2706