2752
2734
عنوان

نامزدم میگه بیا فرار کنیم بریم ایلام حالم خرابه +عکس😭

| مشاهده متن کامل بحث + 29776 بازدید | 544 پست
کچه مکه له گل خوت بدبخت خوت مکه من کوردم هاوسرمم کورده له گل سلاو‌ صلوات هاتنه‌ خوازبینیم‌ ایسه هیچ ...

بخدا خوم دلم نی وه ای کار 😔

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اسی چیکار کردی؟

وقتی اون حاضر نشده بیاد خواستگاری چرا اینقدر احمق میشی که میخوای بخاطرش فرار کنی ..الان بخاطرش این حد از خودگذشتگی کنی هوا برش میداره من نمیفهمم بعضی از دخترا چرا تا مثلا عاشق میشن خودشون میزنن نفهمی 

فردا که فرار کردی محل سگ دیگه بهت نداد و می‌دونه خانواده و پشتوانه ای دیگه نداری هر غلطی دلش میخواد می‌کنه و توهم باید بسوزی و بسازی 

اگه شخصیت و غرور داری باید محکم بگی هرچقدر هم عزیز باشی من بخاطر آبروی بابام این کارو نمیکنم .. باید سنگین و با اعتمادنفس بشینی توی خونه با خانواده بیاد منت تو رو بکشن...په میخوای فرار کنی خودتو بدبخت کنی؟

به خودت بیا خودتو نزن به احمقی برا خانواده بیچارت هم تنا درست نکن 

بیچاره بابات اینقدر زحمت بکشن دخترت بخاطر یه پسر که غرورش نمیزاره خواستگاری هم بیاد فرار کنه 

آبرو رو آدم قطره قطره جمع می‌کنه 

حالا تو فرار کن همش بریزه 

هیچ کسو توی فضای مجازی باور نکن...اینجا باشه فقط برای زنگ تفریحت... و این خیلی اشتباست..کاش برگردم به زمانی که نمیدونستم نی نی سایت چیه ولی جالبه خوبی هم بود، حدود ده درصد .....فهمیدم توی جامعه چه خبره ... همه یه بعد خیلی ترسناک و خودخواه دارن که اونو فقط پشت این اکانتا نشون میدن و توی زندگی روزمره بغل گوشمون قربون صدقمون میرن ... شیدا 🤍🦋

پیاوی کورد لجباز و سرسخته‌ باشه جوری بایه خوازبینیت‌ ک ریز و حرمتت له سر جیگای خوی بمینی گلی جوانم سر له خوت و بنمالت‌ مشیوینه‌ تونیش خویشکی منی نازارکم ئاگات‌ له خوت بیت دلی من❤️

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
2731

دلت نی یعنی چه 

اتفاقا دلت هس 

اگه دلت نبود محکم میگفتی خفه شو من پا روی آبرو و اعتبار بابام نمیزارم 

فکر کردی عشق چند روزه؟انقدر دیدم کشته مرده هم دیگه بودن فقط سه ماه اول ازدواج عشق بدرد میخوره 

بعدش هیچییی بخاطر یه هوس و عشق بچگی خودت نابود نکن 

هیچ کسو توی فضای مجازی باور نکن...اینجا باشه فقط برای زنگ تفریحت... و این خیلی اشتباست..کاش برگردم به زمانی که نمیدونستم نی نی سایت چیه ولی جالبه خوبی هم بود، حدود ده درصد .....فهمیدم توی جامعه چه خبره ... همه یه بعد خیلی ترسناک و خودخواه دارن که اونو فقط پشت این اکانتا نشون میدن و توی زندگی روزمره بغل گوشمون قربون صدقمون میرن ... شیدا 🤍🦋

وا مکه گیانی‌ عزیزت مکه🥲ژین شوخی نیه منال خو نین عزیزکم‌ کسیک نیه لگلی‌ راحت بیت‌ و قصه ی دلت بو بکی؟؟؟؟

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰

اسی خیلی اعصابم خورد کردی 

اگه پیشم بودی دو سیلی میزدم گوشت به خودت بیای 

میگن ازش میترسی میگی هیییی 

مگه چیکارته ازش میترسی مردم میرن رابطه ج دارن بعد دوستشون بهم میزنن 

تو کاری حالا نکردی بخاطر تهدیدش میخوای فرار کنی؟

اگه فرار کردی و رفتی سر خونه زندگیش و خانوادش نگاتم نکردن تو مجلسا هی با دست نشونت دادن همون دختر بی صاحابی که فرار کرده ..پسره دیگه احترامتو نداشت هی نیای ناله کنی و بگی خدا چرا اینجور صد چون کاری بود که خودت سر خودت آوردی و ماهم همه بهت گفتیم نکن 

دختر باید با غروررر بشینه خونش پسر بیاد منتشو بکشه 

باید باباش بیاد دست‌بوسی بابات 

باید مامانش التماس مامانتو کنه 

واقعا اگه فرار کردی هرچی سرت بیاد حقته 

بابا طرف لره. هه چه میگی. فارسی تایپ کن  به ریز با  زبون محلی میتاپی

متوجه میشه!!!!!!نخواستم ی سری موارد رو فارسی بگم ک همه متوجه بشن😊

میدونی تا چند وقت خانوادت جرعت نمبکنن به ینفر بگن بالا چشمت ابرو سریع ..کار احمقانه تو رو میزنن تو سرشون میگن ار راست گفتید دورتون فرار نیکرد 

واقعا متاسف واویم 

پیاوی کورد لجباز و سرسخته‌ باشه جوری بایه خوازبینیت‌ ک ریز و حرمتت له سر جیگای خوی بمینی گلی جوانم س ...

ممنونم ازت خویشکه نازارم😔💙

چاومی گلکم❤️

اسی نظراتم بخون آخر تاپیک 

میدونی تا چند وقت خانوادت جرعت نمبکنن به ینفر بگن بالا چشمت ابرو سریع ..کار احمقانه تو رو میزن ...

درست میگی وحشتناکه 😔

2706