2733
2739
عنوان

منم دلم ميخواد به عشقم برسم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 88 پست
خخخ من خودمم مخالف هم سن بودم ولی اگه بچه نباشن واقعا خوبه فک کن تو بایه پسر27ساله دوست میشدی مطمئنا ...

تاالان مشكلي حس نكردم

درسته ك سن عقلي مرد كمتر از زنه اما تو همه ي موارد اينطوري نيست

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
خیلی سخته خیلیی من کشیدم این دردو،،،،، دعا کن براش ک خدا دستشو بگیره 

توروخدا خدا صدات رو شنيده دعاكن صداي منم بشنوه

عشق منم كارش درست شه پول بياد راحت شم

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابام هيچ منطقي تو وجودش نيست ١٥ساله بابچه خواهرش (حق پدري داشت ب گردنش)قهره چون. اونم نتونست راضيش ...

ناراحت شدم انشالا که هر چی خیره برات پیش بیاد عزیزم ولی توام به پدرت احترام بزار مثل عشقت که گفته به خانواده ام بی احترامی نشه

2728
2738
من به عشقم رسیدم موقع رسیدن هم هیچی نداشت ولی انگار پا قدمم خوب بود تو یه سال صاحب همه چی شدیم 

قدیمیا میگن ازدواج و بچه خودشون روزیشونو میارن .انشالا که خوشبخت باشین همیشه

😆بیان بگن فقط شش ماه.. حالا بشه ده سال نمیتونند که از خونه بیرونتون کنند 

وا این حرفا چیه مگه زندگی با کلک زدن زندگیه! بعدم مردی که سر حرفش نمونه مرد نیست کسی هم که مرد نباشه به درد زندگی نمیخوره درضمن اینطوری پسره یاد میگیره برای اینکه به خواستش برسه به قول الکی بده و بعدم هیچی

یکم فکر کنید رو پیشنهاداتتون خواهشا😐

کاش میشد بشی🖤💔
توروخدا خدا صدات رو شنيده دعاكن صداي منم بشنوه عشق منم كارش درست شه پول بياد راحت شم

نمیدونی من چیا شنیدم از همه حالا تو میگی مغازه داره شوهرمن هیچییییی نداشت سنی هم نداشت 19-20سالش بود یادمه یبار مادر دوستم تو ی مجلس دعا بمن. گفت این یارو هیچی نداره چرا میخای زن ایجور آدم. نداری بشی دیونه باورت نمیشه مجلس مولودی بود ولی من جوری دلم شکست جوری اشک می‌ریختم ک فقط خدا میدونه صدای شکستن دلمو شنیدم خودم یا. مثلا زن داداشم میگفت این هیچی نداره من میگفتم خدا میده میگفت خدا هیچوقت نمیده این فکرارو نکن خیلیییی بد بود.خیلی،،،دیگه شوهرم رفت تو شرکت گاز زمین خریدیم ماشین داشت بخاطر زمین فروخت یسال بعدشم پژو خرید الان یادش می افتم یاد حرف مادر دوستم ک اینجور باحرفش دل منو شکوند همش دعا میکنم ک خدا به همه جوونا بده شوهرم خیلییی ماهه گناهش فقط بی پولی بود پدرشوهرم نداشت ک کمک کنه ب شوهرم... خیلی سختی کشیدیم دوتایی خیلی زیاد... ولی گذشت اون روزا، الان شوهرم 24سالشه،،، خیلی سخته تنهایی روی پای خودت بلند شدن من هرشبم شده بود گریه ولی از وقتی. متوسل شدم به آقا ابوالفضل زندگیم خیلی تغییر کرده خیلی زیاد توهم خدا رو قسم بده به آقا ابوالفضل العباس مطمئن باش جوابتو میده 

نمیدونی من چیا شنیدم از همه حالا تو میگی مغازه داره شوهرمن هیچییییی نداشت سنی هم نداشت 19-20سالش بود ...

خوشبخت باشین الهی چقدر قشنگ گفتین خداروشکر شماهم به پای کسی موندین که پشیمونتون نکرده 

2706