2737
2734
عنوان

منم دلم ميخواد به عشقم برسم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 88 پست
بخدا من دیشب تا صب گریه میکردم

منم هرشب كارم گريست زير چشام سياه سياه شده

انقدر حرص خوردم اين چندوقت تيروييدمم بهم ريخته

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به خدا به بابام گفتم گفت خيلي بد جوابمو داد گفت گم شه هروقت خونه خريد بياد من دختر نميدم چندسال ع ...

انگا بابای منه😔 منم برا همین جرئت نکردم بگم بیاد خواستگاری

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
مشكل مالي هم داريد يافقط درسه؟

ما هم دوتامون داریم درس می خونیم اون میگه نامزد کنیم تا درسمون تموم بشه ما هم همسن هستیم من خودم اجازه ندادم چون شرایط مالی خانواده من اوکی نیست

2728
منم هرشب كارم گريست زير چشام سياه سياه شده انقدر حرص خوردم اين چندوقت تيروييدمم بهم ريخته

😔♥️میفهممت با گوشت و خون

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738
انگا بابای منه😔 منم برا همین جرئت نکردم بگم بیاد خواستگاری

من بابام خيلي سختگيره خيلي ميترسم ازش

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
کم کم با پدرت حرف بزن با دلیل و منطق ولی پدرتو اذیت نکن 

بابام هيچ منطقي تو وجودش نيست

١٥ساله بابچه خواهرش (حق پدري داشت ب گردنش)قهره چون. اونم نتونست راضيش كنه وفت باعشقش ازدواج كرد

١٥ساله خوشبختن بابام قهره هنوز

عه چه خوب اينجا ي بارگفتم ميخواستن بكشنم🥴

خخخ من خودمم مخالف هم سن بودم ولی اگه بچه نباشن واقعا خوبه فک کن تو بایه پسر27ساله دوست میشدی مطمئنا انتظارات اون با تو خیلی فرق داشت من این واقعا درکم میکنه و چیز الکی ازم نمیخواد چون همسن خودمه خودشو میزاره جای من 

2706